OrcaScore
15

Defans

Sebastián Valencia

  • Ñublense
  • Chile
  • 26 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.530 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
0
Ortalama reyting
6,97
Yaş26
Doğum tarihi13 Şub 2000
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri250 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 19
Dakika1.724
Reyting7,00
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)9 (5)
Pas · isabet761 · %76
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası22 / 32
Kazanılan ikili mücadele76 / 131
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,59 / 0,62
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top78
İsabetli orta9
Topla buluşma1.153
Top kaybı248
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu44
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma131
Top kazanma68
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)182,16
En yüksek hız (km/sa)35,88
Maç / İlk 118 / 7
Dakika704
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 112 / 1
Dakika102
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet26 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik47
Taktik56
Savunma66
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Colo-Colo Yeni kulüp: Colina
    Kiralık
  4. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,02
Son maç puanı6,71 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,02 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,9 5,4 7,0 6,1 7,8 6,6 6,2 8,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Ñublense 20 (19) 1.724 3 0 7,00
2026 Copa de la Liga Ñublense 8 (7) 704 0 0 7,10
2026 Colombian Women's Football League Independiente Santa Fé 2 (1) 102 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (51 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 41 Pas arası 85 Uzaklaştırma 58 Kazanılan hava topu 29 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 60 İlerletici top taşıma 92 Reyting 52

3 maç · 270 dk

Sebastián Valencia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,33
41
Pas arası / 90 dk 2,00
85
Uzaklaştırma / 90 dk 5,67
58
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,33
29
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %81,5
60
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,67
92
Reyting 6,83
52

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?