OrcaScore
3

Defans

Sean Stewart

  • Sligo Rovers
  • Northern Ireland
  • 23 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.797 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
2
Ortalama reyting
6,77
Yaş23
Doğum tarihi21 Oca 2003
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri120 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 19
Dakika1.618
Reyting6,74
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet605 · %73
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası27 / 30
Kazanılan ikili mücadele96 / 165
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,47 / 1,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top34
İsabetli orta11
Topla buluşma1.077
Top kaybı291
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu49
Kazanılan yer ikilisi47
Uzaklaştırma91
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul14
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,13
En yüksek hız (km/sa)30,93
Maç / İlk 112 / 2
Dakika179
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet111 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele25 / 41
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu10
Uzaklaştırma5
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik44
Taktik44
Savunma62
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Sligo Rovers – Derry City 2–2 45' 6.8
23 Eki 2026 Shamrock Rovers – Sligo Rovers 4–0 79' 5.7
17 Eki 2026 Sligo Rovers – Dundalk FC 1–1 90' 7.5
9 Eki 2026 Shelbourne – Sligo Rovers 5–1 90' 5.7
19 Eyl 2026 Sligo Rovers – St. Patrick's Athletic 0–1 80' 6.6
14 Eyl 2026 Sligo Rovers – Galway United 1–3 90' 6.4
11 Eyl 2026 Drogheda United – Sligo Rovers 2–0 90' 6.3
4 Eyl 2026 Waterford FC – Sligo Rovers 3–0 84' 6.5
28 Ağu 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 90' 6.6
21 Ağu 2026 Sligo Rovers – Waterford FC 0–0 90' 6.9
15 Ağu 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 90' 7.8
7 Ağu 2026 Derry City – Sligo Rovers 2–0 25' 6.8
31 Tem 2026 Dundalk FC – Sligo Rovers 1–1 81' 6.9
25 Tem 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 21' 6.4
18 Tem 2026 Janesboro – Sligo Rovers 0–4 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Bonservissiz
  3. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,77
Son maç puanı6,830 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,77 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 5,7 7,5 5,7 6,6 6,4 6,3 6,5 6,6 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier Division Sligo Rovers 24 (19) 1.618 0 2 6,74
2026 FAI Cup Sligo Rovers 2 (2) 179 0 0 7,15

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier Division 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 31 Pas arası 90 Uzaklaştırma 34 Kazanılan hava topu 69 İkili mücadele başarısı 14 Pas isabeti 46 İlerletici top taşıma 66 Reyting 7

5 maç · 440 dk

Sean Stewart: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,02
31
Pas arası / 90 dk 1,84
90
Uzaklaştırma / 90 dk 4,09
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,07
69
İkili mücadele başarısı %51,1
14
Pas isabeti %75,9
46
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,43
66
Reyting 6,56
7

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?