OrcaScore
2

Defans

Scotty Sadzoute

  • CS Sedan
  • Madagascar
  • 28 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
31
2.373 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,04
Asist
1
Ortalama reyting
6,82
Yaş28
Doğum tarihi29 Nis 1998
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri220 B €

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 111 / 0
Dakika28
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet11 · %0
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika206
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet85 · %81
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele27 / 47
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma9
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1127 / 23
Dakika2.139
Reyting6,86
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet970 · %80
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele216 / 350
Başarılı çalım18
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top72
İsabetli orta19
Kazanılan hava topu31
Uzaklaştırma63
Top kazanma243
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
15 Şub 2026 FC Koper – Kalcer Radomlje 2–2 28' 6.6
8 Kas 2025 Šiauliai FA – Džiugas Telšiai 2–2 90' 7.0
2 Kas 2025 FK Sūduva Marijampolė – Šiauliai FA 2–2 45' 7.0
26 Eki 2025 FK Žalgiris – Šiauliai FA 1–0 90' 6.6
22 Eki 2025 Šiauliai FA – FK Banga Gargždai 1–3 28' 6.6
14 Eyl 2025 Šiauliai FA – FC Hegelmann 0–1 31' 6.8
31 Ağu 2025 Džiugas Telšiai – Šiauliai FA 1–3 90' 6.7
25 Ağu 2025 Šiauliai FA – FK Sūduva Marijampolė 2–1 71' 6.5
20 Ağu 2025 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 2–2 90' 6.3
11 Ağu 2025 Šiauliai FA – FK Žalgiris 2–2 90' 7.0
7 Ağu 2025 FC Hegelmann – Šiauliai FA 3–1 90' 6.1
4 Ağu 2025 FK Banga Gargždai – Šiauliai FA 1–0 90' 7.0
28 Tem 2025 Šiauliai FA – Dainava Alytus 3–1 90' 6.3
20 Tem 2025 FK Panevėžys – Šiauliai FA 2–0 22' 6.7
29 Haz 2025 Šiauliai FA – Džiugas Telšiai 5–0 90' 7.4

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 400k €
  1. Koper Yeni kulüp: Sedan
    Bonservissiz
  2. Koper Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Šiauliai Yeni kulüp: Koper
    Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Šiauliai
    Transfer
  5. OH Leuven Yeni kulüp: Takımsız
    Bonservissiz
  6. Nîmes Yeni kulüp: OH Leuven
    Kiralık dönüşü
  7. OH Leuven Yeni kulüp: Nîmes
    Kiralık
  8. Lille Yeni kulüp: OH Leuven
    Transfer 400k €
  9. Pau Yeni kulüp: Lille
    Kiralık dönüşü
  10. Lille Yeni kulüp: Pau
    Kiralık
  11. Pau Yeni kulüp: Lille
    Kiralık dönüşü
  12. Lille Yeni kulüp: Pau
    Kiralık
  13. Lille 2 Yeni kulüp: Lille
    Transfer
  14. Lille U19 Yeni kulüp: Lille 2
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 TOPLYGA Šiauliai FA 27 (23) 2.139 0 1 6,86
2025 LFF Cup Šiauliai FA 3 (2) 206 0 0 6,50
2025 PrvaLiga FC Koper 1 (0) 28 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.