OrcaScore
22

Defans

Santiago Ocampos

Takip et Karşılaştır
Maç
23
1.455 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
6,77
Yaş24
Doğum tarihi22 Oca 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri250 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 7
Dakika691
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet253 · %76
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası13 / 10
Kazanılan ikili mücadele27 / 48
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,70
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta11
Topla buluşma465
Top kaybı131
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma35
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1112 / 8
Dakika764
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet355 · %79
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası16 / 5
Kazanılan ikili mücadele43 / 63
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta10
Topla buluşma571
Top kaybı139
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma23
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)80,99
En yüksek hız (km/sa)33,78

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik43
Taktik36
Savunma54
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Libertad – Sportivo Luqueño 1–0 90' 7.0
19 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Sportivo San Lorenzo 3–2 90' 6.9
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 90' 6.2
5 Eki 2026 Sportivo Trinidense – Sportivo Luqueño 3–2 45' 7.7
25 Eyl 2026 Sportivo Luqueño – Guaraní 0–1 90' 6.9
21 Eyl 2026 Sportivo Luqueño – Recoleta FC 1–0 87' 7.3
13 Eyl 2026 Olimpia – Sportivo Luqueño 3–0 60' 6.4
7 Eyl 2026 Sportivo Luqueño – Sportivo Ameliano 1–2 29' 6.8
2 Eyl 2026 CS 2 de Mayo – Sportivo Luqueño 2–2 45' 6.4
28 Ağu 2026 Sportivo Luqueño – Rubio Ñu 2–1 20' 6.6
24 Ağu 2026 Nacional Asunción – Sportivo Luqueño 2–0 – –
16 Ağu 2026 Sportivo Luqueño – Libertad 1–2 – –
9 Ağu 2026 Sportivo San Lorenzo – Sportivo Luqueño 0–2 – –
2 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo Luqueño 3–0 45' 6.2
29 Tem 2026 Sportivo Luqueño – Sportivo Trinidense 1–4 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Bonservissiz
  2. Flamengo B Yeni kulüp: Operário-PR
    Bonservissiz
  3. Transfer 300k €

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,77
Son maç puanı7,024 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,77 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,9 6,2 7,7 6,9 7,3 6,4 6,8 6,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División, Apertura Sportivo Luqueño 12 (8) 764 0 0 6,78
2026 Primera División Sportivo Luqueño 11 (7) 691 0 1 6,76

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (55 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 72 Pas arası 83 Uzaklaştırma 48 Kazanılan hava topu 12 İkili mücadele başarısı 64 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 16 Reyting 22

6 maç · 331 dk

Santiago Ocampos: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,90
72
Pas arası / 90 dk 1,90
83
Uzaklaştırma / 90 dk 4,62
48
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,54
12
İkili mücadele başarısı %57,7
64
Pas isabeti %73,0
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,27
16
Reyting 6,73
22

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?