OrcaScore
6

Defans

Sandy Walsh

Takip et Karşılaştır
Maç
9
580 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
0
Ortalama reyting
7,06
Yaş31
Doğum tarihi14 Mar 1995
Boy185 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri555 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet112 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma153
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma6
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,45
En yüksek hız (km/sa)35,47
Maç / İlk 114 / 2
Dakika184
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet98 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele16 / 22
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma3
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 112 / 1
Dakika126
Reyting7,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet117 · %95
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma138
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma3
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik42
Taktik44
Savunma60
Yaratıcılık38

Milli takım

  • Indonesia25 maç · 4 gol · ilk maç Eyl 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 Melbourne Victory – Persib Bandung 1–2 90' 6.6
1 Kas 2026 Persib Bandung – Isenmulang Kalteng FC 4–0 4' 6.7
28 Eki 2026 Persib Bandung – Melbourne Victory 2–0 90' 7.0
25 Eki 2026 Garudayaksa FC – Persib Bandung 1–2 46' 6.9
22 Eki 2026 Madura United FC – Persib Bandung 1–0 44' 6.6
18 Eki 2026 Persib Bandung – Persik Kediri 1–0 90' 6.8
14 Eki 2026 Persib Bandung – Thể Công - Viettel 1–0 90' 7.1
11 Eki 2026 Persib Bandung – Dewa United FC 2–2 – –
8 Eki 2026 Port FC – Persib Bandung 1–3 – –
7 Ağu 2026 Singapore – Indonesia 1–1 – –
3 Ağu 2026 Indonesia – Vietnam 0–3 – –
31 Tem 2026 East Timor – Indonesia 0–3 36' 6.8
27 Tem 2026 Indonesia – Cambodia 5–1 90' 9.0
9 Haz 2026 Indonesia – Mozambique 1–0 – –
5 Haz 2026 Indonesia – Oman 3–0 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt
  1. Buriram Yeni kulüp: Persib
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Yokohama FM Yeni kulüp: Buriram
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Mechelen Yeni kulüp: Yokohama FM
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Zulte Waregem Yeni kulüp: Mechelen
    Bonservissiz
  5. Genk Yeni kulüp: Zulte Waregem
    Bonservissiz
  6. Jong KRC Genk U23 Yeni kulüp: Genk
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,89
Son maç puanı6,64 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,89 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,7 7,0 6,9 6,6 6,8 7,1 6,8 9,0 8,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 AFC Champions League Two Persib Bandung 3 (3) 270 0 0 6,90
2026 Indonesia Super League Persib Bandung 4 (2) 184 0 0 6,75
2026 ASEAN Championship Indonesia 2 (1) 126 1 0 7,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

AFC Champions League Elite 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (134 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 5 Pas arası 0 Uzaklaştırma 76 Kazanılan hava topu 52 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 50 Reyting 92

3 maç · 270 dk

Sandy Walsh: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,33
5
Pas arası / 90 dk 0,00
0
Uzaklaştırma / 90 dk 4,67
76
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,33
52
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %89,9
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,20
92

Nasıl hesaplıyoruz?