OrcaScore
36

Orta saha

Sammy Braybrooke

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.302 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
4
Ortalama reyting
7,04
Yaş22
Doğum tarihi12 Mar 2004
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri390 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 11
Dakika942
Reyting7,05
Gol / Asist1 / 4
Şut (isabetli)18 (9)
Pas · isabet512 · %84
Kilit pas24
Top kapma / Pas arası19 / 2
Kazanılan ikili mücadele50 / 93
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,38 / 2,76
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top8
İsabetli orta3
Topla buluşma664
Top kaybı133
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi42
Uzaklaştırma9
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul17
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)115,47
En yüksek hız (km/sa)35,59
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet175 · %95
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele4 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma194
Top kaybı13
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet98 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 13
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma128
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik59
Taktik50
Savunma51
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

71526

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 90' 7.8
27 Eki 2026 Leicester City – Wigan Athletic 3–0 29' 6.6
24 Eki 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 73' 7.0
20 Eki 2026 Bromley – Leicester City 0–4 72' 9.5
17 Eki 2026 Leicester City – Doncaster Rovers 2–1 71' 7.3
10 Eki 2026 Leicester City – Peterborough United 1–3 25' 6.6
6 Eki 2026 Stevenage – Leicester City 2–1 90' 7.0
22 Eyl 2026 Leicester City – Fulham U21 6–1 90' 8.2
19 Eyl 2026 Barnsley – Leicester City 1–1 62' 6.4
12 Eyl 2026 Stockport County – Leicester City 3–4 70' 6.0
5 Eyl 2026 Leicester City – Oxford United 0–4 90' 7.0
1 Eyl 2026 Leicester City – Plymouth Argyle 2–0 90' 7.3
29 Ağu 2026 MK Dons – Leicester City 0–0 90' 6.7
25 Ağu 2026 Ipswich Town – Leicester City 3–1 90' 6.3
22 Ağu 2026 Leicester City – Burton Albion 1–2 90' 6.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Leicester U21 Yeni kulüp: Leicester
    Transfer
  2. Kiralık
  3. Leicester U21 Yeni kulüp: Newport
    Kiralık
  4. Leicester U21 Yeni kulüp: Dundee
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)57
Ortalama puan7,19
Son maç puanı7,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,19 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,8

Son 10 maç

7,8 6,6 7,0 9,5 7,3 6,6 7,0 8,2 6,4 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Leicester City 13 (11) 942 1 4 7,05
2026 EFL Cup Leicester City 2 (2) 180 0 0 6,45
2026 Football League Trophy Leicester City 2 (2) 180 0 0 7,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 71 Kilit pas 93 Başarılı pas 91 Pas isabeti 73 İlerletici top taşıma 82 Başarılı çalım 77 Top kapma + pas arası 27 Reyting 26

6 maç · 492 dk

Sammy Braybrooke: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,17
71
Kilit pas / 90 dk 2,38
93
Başarılı pas / 90 dk 39,7
91
Pas isabeti %82,2
73
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,38
82
Başarılı çalım / 90 dk 0,91
77
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,83
27
Reyting 6,67
26

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?