OrcaScore
33

Defans

Samir Caetano

  • Al-Dhafra
  • Brazil
  • 31 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
8
603 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
1
Ortalama reyting
6,69
Yaş31
Doğum tarihi5 Ara 1994
Boy188 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,6 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 4
Dakika378
Reyting6,74
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet179 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele18 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma221
Top kaybı26
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma17
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika225
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet118 · %97
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 4
Kazanılan ikili mücadele11 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma147
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma6
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik40
Taktik48
Savunma62
Yaratıcılık34

Karakteristikler

Güçlü yönler

1516

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Khor Fakkan – Al-Dhafra 3–2 90' 7.6
16 Eki 2026 Al-Dhafra – United 5–1 90' 7.4
9 Eki 2026 Al-Wahda FC – Al-Dhafra 2–0 45' 6.7
1 Eki 2026 Al-Sharjah – Al-Dhafra 2–1 90' 6.4
20 Eyl 2026 Al-Dhafra – Baniyas 1–3 90' 6.7
11 Eyl 2026 Hatta – Al-Dhafra 1–2 90' 6.9
6 Eyl 2026 Al-Dhafra – Al-Wahda FC 0–1 90' 6.2
29 Ağu 2026 Khor Fakkan – Al-Dhafra 2–0 79' 6.7
22 Ağu 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Dhafra 2–0 29' 6.5
15 Ağu 2026 Al-Dhafra – Al-Sharjah 1–3 – –
14 May 2026 Al-Fateh – Al-Najma SC 2–0 90' 6.2
9 May 2026 Al-Najma SC – Al-Hazem 2–2 90' 6.7
4 May 2026 Al-Ettifaq – Al-Najma SC 0–0 90' 7.7
28 Nis 2026 Al-Khaleej – Al-Najma SC 3–1 90' 6.2
23 Nis 2026 Al-Najma SC – Al-Taawoun 1–2 90' 7.3

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 20.6M €
  1. Al-Najma Yeni kulüp: Al-Dhafra
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Tigres Yeni kulüp: Al-Najma
    Transfer 5.1M €
  3. Mazatlán Yeni kulüp: Tigres
    Kiralık dönüşü
  4. Tigres Yeni kulüp: Mazatlán
    Kiralık
  5. Watford Yeni kulüp: Tigres
    Transfer 6.5M €
  6. Udinese Yeni kulüp: Watford
    Transfer 5M €
  7. Verona Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık dönüşü
  8. Udinese Yeni kulüp: Verona
    Kiralık
  9. Flamengo Yeni kulüp: Udinese
    Transfer 4M €
  10. Flamengo U20 Yeni kulüp: Flamengo
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,72
Son maç puanı7,624 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,72 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 7,4 6,7 6,4 6,7 6,9 6,2 6,7 6,5 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UAE Pro League Al-Dhafra 5 (4) 378 0 1 6,74
2026 UAE League Cup Al-Dhafra 3 (2) 225 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Clausura 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 34 Pas arası 89 Uzaklaştırma 78 Kazanılan hava topu 99 İkili mücadele başarısı 96 Pas isabeti 100 İlerletici top taşıma 48 Reyting 69

10 maç · 516 dk

Samir Caetano: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,57
34
Pas arası / 90 dk 1,74
89
Uzaklaştırma / 90 dk 5,23
78
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,66
99
İkili mücadele başarısı %69,1
96
Pas isabeti %92,2
100
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Reyting 6,93
69

Nasıl hesaplıyoruz?