OrcaScore
10

Orta saha

Sadio Mané

  • Al-Nassr
  • Senegal
  • 34 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.282 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,77
Asist
8
Ortalama reyting
7,27
Yaş34
Doğum tarihi10 Nis 1992
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika247
Reyting7,27
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet102 · %76
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 25
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,55 / 0,84
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma142
Top kaybı39
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,76
En yüksek hız (km/sa)33,88
Maç / İlk 111 / 1
Dakika79
Reyting–
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 1111 / 11
Dakika956
Reyting7,27
Gol / Asist3 / 5
Şut (isabetli)18 (9)
Pas · isabet354 · %78
Kilit pas30
Top kapma / Pas arası17 / 4
Kazanılan ikili mücadele63 / 115
Başarılı çalım24
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,95 / 2,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top13
İsabetli orta7
Topla buluşma566
Top kaybı165
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi54
Uzaklaştırma5
Top kazanma42
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul19
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)86,73
En yüksek hız (km/sa)35,82

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum62
Teknik63
Taktik46
Savunma44
Yaratıcılık63

Karakteristikler

Güçlü yönler

13726

Milli takım

  • Senegal130 maç · 54 gol · ilk maç May 2012

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Pakhtakor Tashkent – Al-Nassr 2–6 76' 8.5
29 Eki 2026 Al-Nassr – Al-Kholood 5–3 90' 8.7
23 Eki 2026 Al Faisaly – Al-Nassr 1–3 86' 6.7
20 Eki 2026 Al-Nassr – Neom SC 1–0 89' 6.9
12 Eki 2026 Al-Nassr – Neftchi Fergana 3–1 81' 7.4
9 Eki 2026 Al-Nassr – Diriyah 3–0 90' 7.6
15 Eyl 2026 Al-Ain – Al-Nassr 4–0 90' 5.9
12 Eyl 2026 Al-Khaleej – Al-Nassr 1–1 90' 6.9
9 Eyl 2026 Al-Nassr – Abha 2–1 90' 6.9
5 Eyl 2026 Al-Ittihad – Al-Nassr 2–1 90' 7.0
28 Ağu 2026 Al-Nassr – Al-Taawoun 2–1 90' 7.2
25 Ağu 2026 Al-Ettifaq – Al-Nassr 2–3 89' 8.5
21 Ağu 2026 Al-Riyadh – Al-Nassr 0–4 75' 6.8
18 Ağu 2026 Diriyah – Al-Nassr 1–4 79' 7.1
15 Ağu 2026 Al-Nassr – Al-Fateh 3–0 77' 6.8

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 130M €
  1. Bayern Yeni kulüp: Al-Nassr
    Transfer 30M €
  2. Liverpool Yeni kulüp: Bayern
    Transfer 32M €
  3. Southampton Yeni kulüp: Liverpool
    Transfer 41.2M €
  4. RB Salzburg Yeni kulüp: Southampton
    Transfer 23M €
  5. Metz Yeni kulüp: RB Salzburg
    Transfer 4M €
  6. Metz 2 Yeni kulüp: Metz
    Transfer
  7. Génération Foot Yeni kulüp: Metz 2
    Bonservissiz
  8. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Génération Foot
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan7,27
Son maç puanı8,52 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,27 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 8,5

Son 10 maç

8,5 8,7 6,7 6,9 7,4 7,6 5,9 6,9 6,9 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Saudi Pro League Al-Nassr 11 (11) 956 3 5 7,27
2026 AFC Champions League Elite Al-Nassr 3 (3) 247 0 2 7,27
2026 King's Cup Al-Nassr 1 (1) 79 0 1 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Saudi Pro League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (164 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 80 Başarılı pas 26 Pas isabeti 23 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 25 Reyting 93

32 maç · 2.825 dk

Sadio Mané: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,78
80
Başarılı pas / 90 dk 25,4
26
Pas isabeti %80,4
23
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,56
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,78
25
Reyting 7,53
93

Nasıl hesaplıyoruz?