OrcaScore
2

Defans

Saba Goglichidze

  • Monza
  • Georgia
  • 22 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.039 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
6,75
Yaş22
Doğum tarihi25 Haz 2004
Boy192 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 4
Dakika369
Reyting6,96
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet170 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası10 / 8
Kazanılan ikili mücadele26 / 45
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,50 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma234
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma22
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)32,23
En yüksek hız (km/sa)32,06
Maç / İlk 113 / 3
Dakika265
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet199 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele17 / 28
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma236
Top kaybı33
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma7
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,45
En yüksek hız (km/sa)32,81
Maç / İlk 115 / 5
Dakika405
Reyting6,44
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet205 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele10 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top20
İsabetli orta0
Topla buluşma252
Top kaybı37
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma18
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik42
Taktik54
Savunma65
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Georgia13 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Monza – Atalanta – – –
31 Eki 2026 Bologna – Monza 2–1 90' 7.3
28 Eki 2026 Monza – SSC Napoli 1–4 45' 6.4
23 Eki 2026 Torino – Monza 3–2 90' 6.1
19 Eki 2026 Monza – Cagliari 4–0 90' 7.7
11 Eki 2026 Lazio – Monza 3–1 54' 7.3
5 Eki 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 – –
3 Eki 2026 Stade Brestois – Monza 2–2 – –
2 Eki 2026 Hungary – Georgia 1–0 90' 7.1
28 Eyl 2026 Georgia – Ukraine 0–0 90' 7.0
25 Eyl 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 85' 6.6
18 Eyl 2026 Monza – Sassuolo 2–1 – –
13 Eyl 2026 Lecce – Monza 3–2 – –
6 Eyl 2026 Parma – Monza 1–1 – –
29 Ağu 2026 Monza – Udinese 2–3 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 4.5M €
  1. Monza Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık dönüşü
  2. Udinese Yeni kulüp: Monza
    Kiralık
  3. Watford Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık dönüşü
  4. Udinese Yeni kulüp: Watford
    Kiralık
  5. Empoli Yeni kulüp: Udinese
    Transfer 4M €
  6. Torpedo Kutaisi Yeni kulüp: Empoli
    Transfer 450k €
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan6,73
Son maç puanı7,231 Eki 2026
Kaçırılan maç32 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,73 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,4 6,1 7,7 7,3 7,1 7,0 6,6 7,1 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Georgia 5 (5) 405 0 0 6,44
2026 Serie A Monza 5 (4) 369 1 0 6,96
2026 UEFA Nations League Georgia 3 (3) 265 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (144 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 78 Pas arası 66 Uzaklaştırma 46 Kazanılan hava topu 21 İkili mücadele başarısı 32 Pas isabeti 10 İlerletici top taşıma 47 Reyting 7

33 maç · 2.546 dk

Saba Goglichidze: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,26
78
Pas arası / 90 dk 1,17
66
Uzaklaştırma / 90 dk 3,29
46
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,17
21
İkili mücadele başarısı %53,1
32
Pas isabeti %78,4
10
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Reyting 6,61
7

Nasıl hesaplıyoruz?