OrcaScore
23

Defans

Ryan Delaney

Takip et Karşılaştır
Maç
9
721 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,68
Yaş30
Doğum tarihi6 Eyl 1996
Boy182 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri93 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika559
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet189 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası9 / 6
Kazanılan ikili mücadele43 / 56
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta0
Topla buluşma283
Top kaybı65
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma52
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)51,29
En yüksek hız (km/sa)32,63
Maç / İlk 111 / 1
Dakika72
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet62 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma75
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma7
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet25 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma33
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma5
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum32
Teknik36
Taktik41
Savunma64
Yaratıcılık29

Karakteristikler

Güçlü yönler

151625

Zayıf yönler

136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Eyl 2026 Oldham – Salford City 1–4 75' 5.9
22 Eyl 2026 Oldham – Fleetwood 1–0 72' 7.1
12 Eyl 2026 Oldham – Chesterfield 1–2 57' 6.1
5 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Oldham 2–0 90' 7.9
1 Eyl 2026 Fleetwood – Oldham 1–1 67' 7.3
29 Ağu 2026 Oldham – Swindon Town 3–0 90' 7.0
22 Ağu 2026 Colchester United – Oldham 2–1 90' 6.6
15 Ağu 2026 Oldham – Port Vale 2–0 90' 6.8
8 Ağu 2026 Stoke – Oldham 2–0 90' 5.4
28 Tem 2026 Oldham – Stockport County 0–1 – –
21 Tem 2026 Oldham – Bolton Wanderers 1–3 – –
2 May 2026 Barrow AFC – Newport County 1–2 – –
18 Nis 2026 Cheltenham – Newport County 1–0 90' 6.8
11 Nis 2026 Newport County – Harrogate Town 2–1 90' 7.0
3 Nis 2026 Newport County – Crawley Town 0–2 90' 6.1

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 16 kayıt
  1. Swindon Yeni kulüp: Oldham
    Bonservissiz
  2. Newport Yeni kulüp: Swindon
    Kiralık dönüşü
  3. Swindon Yeni kulüp: Newport
    Kiralık
  4. Newport Yeni kulüp: Swindon
    Bonservissiz
  5. Morecambe Yeni kulüp: Newport
    Bonservissiz
  6. Scunthorpe Yeni kulüp: Morecambe
    Kiralık dönüşü
  7. Morecambe Yeni kulüp: Scunthorpe
    Kiralık
  8. Bolton Yeni kulüp: Morecambe
    Bonservissiz
  9. Rochdale Yeni kulüp: Bolton
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Wimbledon Yeni kulüp: Rochdale
    Kiralık dönüşü
  11. Rochdale Yeni kulüp: Wimbledon
    Kiralık
  12. Burton Yeni kulüp: Rochdale
    Transfer Belirtilmemiş
  13. Cork City Yeni kulüp: Burton
    Kiralık dönüşü
  14. Burton Yeni kulüp: Cork City
    Kiralık
  15. Wexford Yeni kulüp: Burton
    Transfer Belirtilmemiş
  16. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Wexford
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 24 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,80
Son maç puanı5,926 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 Mar 2026 Eyl 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 7,1 6,1 7,9 7,3 7,0 6,6 6,8 5,4 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Oldham 7 (7) 559 0 0 6,80
2026 EFL Cup Oldham 1 (1) 90 0 0 5,40
2026 Football League Trophy Oldham 1 (1) 72 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 70 Pas arası 56 Uzaklaştırma 80 Kazanılan hava topu 86 İkili mücadele başarısı 100 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 3 Reyting 49

6 maç · 469 dk

Ryan Delaney: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,73
70
Pas arası / 90 dk 1,15
56
Uzaklaştırma / 90 dk 7,87
80
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,99
86
İkili mücadele başarısı %80,0
100
Pas isabeti %69,9
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
3
Reyting 6,80
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?