OrcaScore
10

Orta saha

Rosaire Longelo

  • Notts County
  • England
  • 27 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
4
191 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,78
Yaş27
Doğum tarihi20 Eki 1999
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri245 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 0
Dakika61
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet20 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma42
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,85
En yüksek hız (km/sa)29,78
Maç / İlk 112 / 2
Dakika130
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet45 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma74
Top kaybı19
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik45
Taktik36
Savunma49
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Zayıf yönler

13146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
20 Eki 2026 Notts County – Sheffield Wednesday 2–0 – –
13 Eki 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 62' 7.1
10 Eki 2026 Notts County – Oxford United 1–2 – –
22 Eyl 2026 Notts County – Grimsby Town 2–1 68' 6.6
19 Eyl 2026 Reading – Notts County 2–0 31' 6.6
12 Eyl 2026 Notts County – Bradford 0–1 30' 6.8
5 Eyl 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 – –
28 Tem 2026 Carlisle United – Salford City 0–2 – –
25 May 2026 Notts County – Salford City 3–0 60' 6.6
10 May 2026 Grimsby Town – Salford City 1–2 23' 6.5
2 May 2026 Crawley Town – Salford City 0–0 63' 6.8
23 Nis 2026 Salford City – Bromley 2–0 82' 6.3
18 Nis 2026 Oldham Athletic – Salford City 1–2 80' 6.3
11 Nis 2026 Salford City – Gillingham 0–0 90' 7.0
6 Nis 2026 Crewe Alexandra – Salford City 1–0 90' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Salford Yeni kulüp: Notts County
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Swindon Yeni kulüp: Salford
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Accrington Yeni kulüp: Swindon
    Bonservissiz
  4. Newcastle U21 Yeni kulüp: Accrington
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,113 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 6,6 6,6 6,8 6,6 6,5 6,8 6,3 6,3 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Football League Trophy Notts County 2 (2) 130 0 0 6,85
2026 League One Notts County 2 (0) 61 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (245 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 39 Başarılı pas 8 Pas isabeti 6 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 72 Top kapma + pas arası 53 Reyting 28

32 maç · 1.491 dk

Rosaire Longelo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,85
39
Başarılı pas / 90 dk 13,8
8
Pas isabeti %62,1
6
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,15
72
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,72
53
Reyting 6,71
28

Nasıl hesaplıyoruz?