OrcaScore
21

Orta saha

Ronald Camarão

  • Maringá FC
  • Brazil
  • 26 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.637 dk
Gol
10
G+A / 90 dk: 0,44
Asist
3
Ortalama reyting
7,24
Yaş26
Doğum tarihi6 Tem 2000
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri105 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1123 / 21
Dakika1.779
Reyting7,24
Gol / Asist7 / 1
Şut (isabetli)80 (24)
Pas · isabet507 · %73
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele168 / 352
Başarılı çalım60
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%9
İsabetli uzun top27
İsabetli orta26
Kazanılan hava topu16
Uzaklaştırma15
Top kazanma93
Maruz kaldığı faul36
Yaptığı faul25
Ofsayt5
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 118 / 6
Dakika588
Reyting7,24
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)26 (7)
Pas · isabet157 · %66
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele65 / 135
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%8
İsabetli uzun top5
İsabetli orta12
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik70
Taktik34
Savunma35
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Zayıf yönler

166

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Ferroviária – Maringá FC 1–2 72' 7.4
17 Eki 2026 Maringá FC – Ferroviária 1–1 88' 7.4
10 Eki 2026 Maringá FC – Floresta 2–0 90' 7.7
3 Eki 2026 Santa Cruz – Maringá FC 1–1 76' 7.0
26 Eyl 2026 Botafogo-PB – Maringá FC 0–0 87' 6.7
19 Eyl 2026 Maringá FC – Botafogo-PB 2–0 90' 8.0
13 Eyl 2026 Maringá FC – Santa Cruz 0–1 73' 7.4
6 Eyl 2026 Floresta – Maringá FC 0–1 82' 7.7
29 Ağu 2026 Paysandu SC – Maringá FC 0–1 87' 6.6
23 Ağu 2026 Maringá FC – Barra FC 2–1 90' 7.3
17 Ağu 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 82' 7.4
9 Ağu 2026 Maringá FC – Amazonas FC 0–3 90' 7.4
28 Tem 2026 Floresta – Maringá FC 1–1 23' 7.3
12 Tem 2026 Anápolis FC – Maringá FC 0–1 87' 6.6
5 Tem 2026 Maringá FC – Volta Redonda 4–0 55' 7.5

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt
  1. Botafogo-SP Yeni kulüp: Maringá
    Bonservissiz
  2. Confiança Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Kiralık dönüşü
  3. Botafogo-SP Yeni kulüp: Confiança
    Kiralık
  4. Maranhão Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Bonservissiz
  5. Parauapebas-PA Yeni kulüp: Maranhão
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Maranhão Yeni kulüp: Parauapebas-PA
    Bonservissiz
  7. Moto Club Yeni kulüp: Maranhão
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Potiguar Yeni kulüp: Moto Club
    Kiralık dönüşü
  9. Moto Club Yeni kulüp: Potiguar
    Kiralık
  10. Moto Club U20 Yeni kulüp: Moto Club
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan7,22
Son maç puanı7,424 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,22 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 7,4 7,7 7,0 6,7 8,0 7,4 7,7 6,6 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Maringá FC 23 (21) 1.779 7 1 7,24
2026 Paranaense Maringá FC 8 (6) 588 2 2 7,24
2026 Copa do Brasil Maringá FC 3 (3) 270 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 35 Kilit pas 31 Başarılı pas 18 Pas isabeti 17 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 94 Top kapma + pas arası 33 Reyting 92

7 maç · 585 dk

Ronald Camarão: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
35
Kilit pas / 90 dk 0,31
31
Başarılı pas / 90 dk 14,3
18
Pas isabeti %72,7
17
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,62
94
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,62
33
Reyting 7,28
92

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?