OrcaScore
10

Orta saha

Romarinho

Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.433 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,33
Asist
3
Ortalama reyting
7,10
Yaş32
Doğum tarihi20 Haz 1994
Boy175 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSol
Sözleşme bitişi30 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1123 / 20
Dakika1.361
Reyting7,01
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)29 (10)
Pas · isabet526 · %77
Kilit pas28
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele67 / 173
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%10
İsabetli uzun top53
İsabetli orta19
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma8
Top kazanma68
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul20
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 119 / 9
Dakika820
Reyting7,27
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)28 (14)
Pas · isabet336 · %81
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele51 / 121
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%4
İsabetli uzun top29
İsabetli orta9
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika252
Reyting7,27
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet143 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele13 / 27
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma1
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik57
Taktik40
Savunma36
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

137

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
11 Eki 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 62' 6.8
4 Eki 2026 Inter de Limeira – Brusque 2–2 59' 7.4
27 Eyl 2026 Inter de Limeira – Paysandu SC 2–0 46' 7.2
21 Eyl 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 2–2 59' 7.0
14 Eyl 2026 Brusque – Inter de Limeira 2–2 77' 7.2
5 Eyl 2026 Inter de Limeira – Ferroviária 3–3 58' 6.7
29 Ağu 2026 Caxias – Inter de Limeira 0–0 58' 7.1
23 Ağu 2026 Inter de Limeira – Figueirense 0–0 60' 7.0
16 Ağu 2026 Brusque – Inter de Limeira 3–2 79' 7.1
9 Ağu 2026 Inter de Limeira – Volta Redonda 2–0 70' 7.2
28 Tem 2026 Guarani – Inter de Limeira 3–1 59' 6.9
12 Tem 2026 Inter de Limeira – Amazonas FC 1–0 70' 6.8
4 Tem 2026 Maranhão AC – Inter de Limeira 0–1 31' 6.4
27 Haz 2026 Inter de Limeira – Maringá FC 2–2 21' 6.6
22 Haz 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 90' 7.2

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 15 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Capital Yeni kulüp: Centro-Oeste
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Ferroviário Yeni kulüp: Capital
    Kiralık dönüşü
  4. Capital Yeni kulüp: Ferroviário
    Kiralık
  5. Maringá Yeni kulüp: Capital
    Bonservissiz
  6. Rio Claro Yeni kulüp: Maringá
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Moto Club Yeni kulüp: Rio Claro
    Bonservissiz
  8. Volta Redonda Yeni kulüp: Moto Club
    Bonservissiz
  9. Al-Jeel Yeni kulüp: Volta Redonda
    Bonservissiz
  10. América-RN Yeni kulüp: Al-Jeel
    Bonservissiz
  11. Tubarão Yeni kulüp: América-RN
    Bonservissiz
  12. Brusque Yeni kulüp: Tubarão
    Kiralık dönüşü
  13. Tubarão Yeni kulüp: Brusque
    Kiralık
  14. Transfer Belirtilmemiş
  15. Internacional U23 Yeni kulüp: Ituano
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan7,10
Son maç puanı6,811 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,10 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,4 7,2 7,0 7,2 6,7 7,1 7,0 7,1 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Inter de Limeira 23 (20) 1.361 4 2 7,01
2026 Goiano Centro-Oeste 9 (9) 820 1 1 7,27
2026 Paulista, Série A2 Inter de Limeira 3 (2) 252 1 0 7,27

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 92 Kilit pas 87 Başarılı pas 50 Pas isabeti 28 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 5 Top kapma + pas arası 43 Reyting 66

7 maç · 417 dk

Romarinho: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,23
92
Kilit pas / 90 dk 1,73
87
Başarılı pas / 90 dk 19,6
50
Pas isabeti %75,2
28
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
5
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,86
43
Reyting 7,03
66

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?