OrcaScore
11

Forvet

Romarinho

  • Criciúma
  • Brazil
  • 32 yaş
  • 168 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
34
1.194 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
3
Ortalama reyting
6,66
Yaş32
Doğum tarihi1 Mar 1994
Boy168 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri515 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1121 / 5
Dakika632
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet222 · %86
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele38 / 80
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,32 / 1,41
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta3
Topla buluşma345
Top kaybı82
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma2
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul27
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)53,22
En yüksek hız (km/sa)33,03
Maç / İlk 116 / 0
Dakika153
Reyting6,62
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet55 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele20 / 40
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%33
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 117 / 5
Dakika409
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)9 (4)
Pas · isabet86 · %79
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele43 / 108
Başarılı çalım17
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum54
Teknik49
Taktik33
Savunma28
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Sport Recife – Criciúma 2–1 8' 6.5
18 Eki 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 – –
13 Eki 2026 Criciúma – América Mineiro 1–0 – –
9 Eki 2026 Ceará – Criciúma 1–0 36' 6.6
3 Eki 2026 Londrina – Criciúma 0–2 22' 6.4
27 Eyl 2026 Criciúma – Avaí 3–0 13' 6.7
23 Eyl 2026 Criciúma – Operário-PR 0–2 – –
13 Eyl 2026 Atlético Goianiense – Criciúma 4–0 45' 6.5
9 Eyl 2026 Criciúma – Juventude 0–2 13' 6.4
5 Eyl 2026 Criciúma – Cuiabá 2–0 15' 6.7
31 Ağu 2026 CRB – Criciúma 2–1 27' 7.2
24 Ağu 2026 Criciúma – Fortaleza 0–2 12' 6.6
20 Ağu 2026 Botafogo-SP – Criciúma 1–1 – –
15 Ağu 2026 Criciúma – Goiás 1–0 – –
9 Ağu 2026 Athletic Club – Criciúma 2–0 45' 6.6

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 465k €
  1. Sport Recife Yeni kulüp: Criciúma
    Bonservissiz
  2. Fortaleza Yeni kulüp: Sport Recife
    Transfer 465k €
  3. Globo Yeni kulüp: Fortaleza
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Fluminense Yeni kulüp: Globo
    Kiralık dönüşü
  5. Globo Yeni kulüp: Fluminense
    Kiralık
  6. América-RN Yeni kulüp: Globo
    Kiralık dönüşü
  7. Globo Yeni kulüp: América-RN
    Kiralık
  8. ABC Yeni kulüp: Globo
    Kiralık dönüşü
  9. Globo Yeni kulüp: ABC
    Kiralık
  10. Força e Luz Yeni kulüp: Globo
    Kiralık dönüşü
  11. Globo Yeni kulüp: Força e Luz
    Kiralık
  12. ABC Yeni kulüp: Globo
    Bonservissiz
  13. ABC U19 Yeni kulüp: ABC
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,63
Son maç puanı6,524 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,63 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,6 6,4 6,7 6,5 6,4 6,7 7,2 6,6 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Criciúma 21 (5) 632 0 3 6,69
2026 Baianão 2026 Juazeirense 7 (5) 409 0 0 6,60
2026 Copa do Nordeste Juazeirense 6 (0) 153 1 0 6,62

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Pernambucano 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 69 Kilit pas 79 Başarılı pas 51 Pas isabeti 36 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 96 Top kapma + pas arası 14 Reyting 96

13 maç · 947 dk

Romarinho: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,10
69
Kilit pas / 90 dk 1,62
79
Başarılı pas / 90 dk 24,0
51
Pas isabeti %79,3
36
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 5,89
96
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,76
14
Reyting 7,46
96

Nasıl hesaplıyoruz?