OrcaScore
8

Orta saha

Romain Leleve

  • FC Fleury
  • France
  • 33 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
616 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,68
Yaş33
Doğum tarihi28 Eyl 1993
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika616
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet363 · %87
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele62 / 118
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu9
Uzaklaştırma16
Top kazanma70
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul15
Ofsayt2

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik53
Taktik45
Savunma55
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

1025

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Fleury – Paris 13 Atletico 1–1 72' 7.1
17 Eki 2026 Bourg-en-Bresse – FC Fleury 0–1 78' 6.8
3 Eki 2026 FC Fleury – Stade Malherbe Caen 3–2 81' 6.4
12 Eyl 2026 Valenciennes – FC Fleury 1–2 90' 6.0
5 Eyl 2026 FC Fleury – FC Villefranche Beaujolais 6–1 68' 6.7
29 Ağu 2026 Quevilly - Rouen Métropole – FC Fleury 2–1 90' 7.7
20 Ağu 2026 FC Fleury – US Orléans 0–2 72' 6.7
14 Ağu 2026 AS Cannes – FC Fleury 1–1 65' 6.0
9 May 2026 US Orléans – FC Fleury 2–0 8' 3.0
24 Nis 2026 Châteauroux – FC Fleury 0–2 90' 7.6
17 Nis 2026 FC Fleury – Valenciennes 2–0 72' 6.8
10 Nis 2026 Sochaux – FC Fleury 2–2 90' 6.8
3 Nis 2026 FC Fleury – Dijon 3–1 72' 6.9
27 Mar 2026 FC Fleury – Bourg-en-Bresse 3–0 90' 7.3
20 Mar 2026 FC Versailles 78 – FC Fleury 1–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Mantois 78 Yeni kulüp: Fleury
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Mantois 78
    Bonservissiz
  3. PSG 2 Yeni kulüp: Takımsız
    Bonservissiz
  4. PSG U19 Yeni kulüp: PSG 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)18
Ortalama puan6,61
Son maç puanı6,817 Eki 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 6,61 Oca 2026 Nis 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,4 6,0 6,7 7,7 6,7 6,0 3,0 7,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 3 FC Fleury 8 (8) 616 0 0 6,68

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 3 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (98 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 6 Kilit pas 14 Başarılı pas 89 Pas isabeti 94 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 17 Top kapma + pas arası 93 Reyting 53

5 maç · 415 dk

Romain Leleve: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
6
Kilit pas / 90 dk 0,22
14
Başarılı pas / 90 dk 38,2
89
Pas isabeti %90,3
94
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,22
17
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,95
93
Reyting 6,78
53

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?