OrcaScore
7

Orta saha

Rodrigo De Paul

Takip et Karşılaştır
Maç
38
3.249 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,47
Asist
11
Ortalama reyting
7,37
Yaş32
Doğum tarihi24 May 1994
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri14,5 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 28
Dakika2.508
Reyting7,49
Gol / Asist5 / 10
Şut (isabetli)41 (16)
Pas · isabet2.128 · %88
Kilit pas63
Top kapma / Pas arası21 / 23
Kazanılan ikili mücadele91 / 191
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,23 / 9,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat19
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen3
İsabetli uzun top134
İsabetli orta18
Topla buluşma2.565
Top kaybı421
Top kaptırma29
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi89
Uzaklaştırma11
Top kazanma170
Maruz kaldığı faul55
Yaptığı faul18
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)269,27
En yüksek hız (km/sa)36,19
Maç / İlk 113 / 3
Dakika246
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet151 · %81
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 16
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta9
Topla buluşma201
Top kaybı53
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 117 / 6
Dakika495
Reyting6,97
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet319 · %91
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele13 / 29
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 1,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta5
Topla buluşma394
Top kaybı51
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma3
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)43,38
En yüksek hız (km/sa)31,90

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum60
Teknik62
Taktik50
Savunma39
Yaratıcılık69

Karakteristikler

Güçlü yönler

13267

Milli takım

  • Argentina95 maç · 2 gol · ilk maç Eki 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Inter Miami CF – Charlotte FC – – –
2 Kas 2026 New England Revolution – Inter Miami CF 1–2 90' 7.2
29 Eki 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 90' 7.5
25 Eki 2026 New York Red Bulls – Inter Miami CF 2–0 90' 7.5
18 Eki 2026 Atlanta United – Inter Miami CF 1–3 90' 6.9
15 Eki 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 90' 8.9
11 Eki 2026 Inter Miami CF – DC United 4–0 78' 7.8
7 Eki 2026 Argentina – Benin 3–0 59' 7.5
28 Eyl 2026 Columbus – Inter Miami CF 2–1 90' 7.3
21 Eyl 2026 Inter Miami CF – San Diego FC 2–2 90' 6.8
17 Eyl 2026 Inter Miami CF – Cruz Azul 2–0 90' 6.6
13 Eyl 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 90' 7.6
10 Eyl 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 90' 7.0
6 Eyl 2026 Inter Miami CF – Atlanta United 2–2 90' 7.0
30 Ağu 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 66.6M €
  1. Transfer 15M €
  2. Kiralık dönüşü
  3. Kiralık
  4. Udinese Yeni kulüp: Atlético Madrid
    Transfer 35M €
  5. Valencia Yeni kulüp: Udinese
    Transfer 10M €
  6. Racing Yeni kulüp: Valencia
    Kiralık dönüşü
  7. Valencia Yeni kulüp: Racing
    Kiralık
  8. Racing Yeni kulüp: Valencia
    Transfer 6.6M €
  9. Racing Club U20 Yeni kulüp: Racing
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)50
Ortalama puan7,35
Son maç puanı7,22 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,35 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,5 7,5 6,9 8,9 7,8 7,5 7,3 6,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Inter Miami CF 28 (28) 2.508 5 10 7,49
2026 FIFA World Cup Argentina 7 (6) 495 0 1 6,97
2026 Leagues Cup Inter Miami CF 3 (3) 246 1 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 91 Kilit pas 86 Başarılı pas 94 Pas isabeti 58 İlerletici top taşıma 94 Başarılı çalım 48 Top kapma + pas arası 24 Reyting 88

7 maç · 630 dk

Rodrigo De Paul: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,29
91
Kilit pas / 90 dk 2,29
86
Başarılı pas / 90 dk 62,4
94
Pas isabeti %87,6
58
İlerletici top taşıma / 90 dk 4,71
94
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
48
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,57
24
Reyting 7,29
88

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?