OrcaScore

Defans

Rodolfo Soares

  • No team
  • Brazil
  • 41 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.539 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
1
Ortalama reyting
6,95
Yaş41
Doğum tarihi20 May 1985
Boy180 cm
Kilo76 kg
Tercih ettiği ayakİki ayak

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 112 / 2
Dakika189
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet91 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele25 / 37
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma8
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1115 / 15
Dakika1.350
Reyting6,89
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet770 · %91
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele121 / 204
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%14
İsabetli uzun top78
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu32
Uzaklaştırma42
Top kazanma137
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
19 Nis 2026 Pietà Hotspurs FC – St. Andrews FC 2–2 90' 6.7
11 Nis 2026 St. Andrews FC – Swieqi United FC 0–1 90' 7.6
4 Nis 2026 St. Andrews FC – Birzebbuga St. Peters FC 1–3 90' 6.3
1 Mar 2026 Fgura United FC – St. Andrews FC 2–0 – –
22 Şub 2026 Balzan F.C. – St. Andrews FC 1–4 90' 7.0
14 Şub 2026 St. Andrews FC – St. Lucia FC 2–1 – –
1 Şub 2026 St. Andrews FC – Vittoriosa S 3–3 90' 6.3
17 Oca 2026 St. Andrews FC – Balzan F.C. 0–2 90' 6.7
10 Oca 2026 Birzebbuga St. Peters FC – St. Andrews FC 1–0 90' 7.1
3 Oca 2026 St. Andrews FC – Gżira United FC 0–2 90' 7.3
21 Ara 2025 Marsa FC – St. Andrews FC 1–2 90' 6.9
13 Ara 2025 St. Andrews FC – Melita FC 1–0 90' 7.6
10 Ara 2025 Pietà Hotspurs FC – St. Andrews FC 1–3 90' 6.7
6 Ara 2025 St. Andrews FC – Vittoriosa S 3–0 90' 7.5
30 Kas 2025 St. Andrews FC – Sirens FC 0–4 90' 6.5

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 16 kayıt
  1. St Andrews Yeni kulüp: Emekli
    Transfer
  2. St. Patrick Yeni kulüp: St Andrews
    Bonservissiz
  3. St Lucia Yeni kulüp: St. Patrick
    Bonservissiz
  4. Hibernians Yeni kulüp: St Lucia
    Bonservissiz
  5. Gudja Utd Yeni kulüp: Hibernians
    Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Bonservissiz
  8. Hibernians Yeni kulüp: Gżira Utd
    Bonservissiz
  9. Al-Ahed Yeni kulüp: Hibernians
    Kiralık dönüşü
  10. Hibernians Yeni kulüp: Al-Ahed
    Kiralık
  11. São Raimundo Yeni kulüp: Hibernians
    Bonservissiz
  12. Canoas Yeni kulüp: São Raimundo
    Transfer Belirtilmemiş
  13. Al-Ahed Yeni kulüp: Universidade-RS
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Al Kharaitiyat SC Yeni kulüp: Al-Ahed
    Transfer Belirtilmemiş
  15. Vejle Yeni kulüp: Al Kharaitiyat SC
    Bonservissiz
  16. Fluminense U17 Yeni kulüp: Vejle
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Challenge League St. Andrews FC 15 (15) 1.350 1 1 6,89
2025 Maltese FA Trophy St. Andrews FC 2 (2) 189 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Challenge League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (107 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 25 Pas arası 96 Uzaklaştırma 49 Kazanılan hava topu 88 İkili mücadele başarısı 82 Pas isabeti 100 İlerletici top taşıma 50 Reyting 94

21 maç · 1.846 dk

Rodolfo Soares: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,15
25
Pas arası / 90 dk 2,73
96
Uzaklaştırma / 90 dk 2,39
49
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,39
88
İkili mücadele başarısı %46,1
82
Pas isabeti %93,6
100
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,02
94

Nasıl hesaplıyoruz?