OrcaScore
1

Kaleci

Robin Olsen

  • Malmö FF
  • Sweden
  • 36 yaş
  • 198 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.980 dk
Kurtarış
64
Yenilen gol
22
Ortalama reyting
6,99
Yaş36
Doğum tarihi8 Oca 1990
Boy198 cm
Kilo89 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri535 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 20
Dakika1.800
Reyting7,07
Kurtarış / Yenilen gol59 / 18
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet633 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top84
İsabetli orta0
Topla buluşma820
Top kaybı139
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma15
Top kazanma162
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç9
Ceza sahası içinden kurtarış34
Koşu mesafesi (km)5,98
En yüksek hız (km/sa)26,19
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,15
Kurtarış / Yenilen gol5 / 4
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet40 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma61
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış4

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik48
Savunma0
Yaratıcılık0

Milli takım

  • Sweden79 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2015

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Malmö FF – Hammarby 1–2 90' 6.5
28 Eki 2026 Halmstads BK – Malmö FF 0–3 90' 7.7
23 Eki 2026 IF Elfsborg – Malmö FF 0–0 90' 7.8
18 Eki 2026 Malmö FF – BK Häcken 0–1 90' 6.9
12 Eki 2026 Malmö FF – Kalmar FF 1–0 90' 7.7
19 Eyl 2026 Västerås SK – Malmö FF 2–0 90' 6.5
13 Eyl 2026 Malmö FF – Örgryte IS 4–1 90' 6.7
7 Eyl 2026 Malmö FF – AIK 0–0 90' 7.3
31 Ağu 2026 IK Sirius – Malmö FF 0–1 90' 7.0
24 Ağu 2026 Malmö FF – Djurgårdens IF 0–3 90' 6.1
16 Ağu 2026 GAIS – Malmö FF 0–1 90' 7.8
9 Ağu 2026 Malmö FF – Degerfors 1–2 90' 5.8
2 Ağu 2026 IF Brommapojkarna – Malmö FF 1–2 90' 7.0
26 Tem 2026 Malmö FF – IF Elfsborg 1–2 90' 5.9
12 Tem 2026 Malmö FF – IFK Göteborg 4–0 90' 8.3

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 15.6M €
  1. Aston Villa Yeni kulüp: Malmö
    Bonservissiz
  2. Roma Yeni kulüp: Aston Villa
    Transfer 3.5M €
  3. Aston Villa Yeni kulüp: Roma
    Kiralık dönüşü
  4. Roma Yeni kulüp: Aston Villa
    Kiralık
  5. Sheffield Utd Yeni kulüp: Roma
    Kiralık dönüşü
  6. Roma Yeni kulüp: Sheffield Utd
    Kiralık
  7. Everton Yeni kulüp: Roma
    Kiralık dönüşü
  8. Roma Yeni kulüp: Everton
    Kiralık
  9. Cagliari Yeni kulüp: Roma
    Kiralık dönüşü
  10. Roma Yeni kulüp: Cagliari
    Kiralık
  11. København Yeni kulüp: Roma
    Transfer 9M €
  12. PAOK Yeni kulüp: København
    Transfer 2.4M €
  13. København Yeni kulüp: PAOK
    Kiralık dönüşü
  14. PAOK Yeni kulüp: København
    Kiralık
  15. Malmö Yeni kulüp: PAOK
    Transfer 650k €
  16. Klagshamn Yeni kulüp: Malmö
    Bonservissiz
  17. Bonservissiz
  18. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan7,03
Son maç puanı6,51 Kas 2026
Kaçırılan maç6
5 6 7 8 9 7,03 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,7 7,8 6,9 7,7 6,5 6,7 7,3 7,0 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Allsvenskan Malmö FF 20 (20) 1.800 0 0 7,07
2026 World Cup Qual. UEFA Sweden 2 (2) 180 0 0 6,15

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · kaleciler arasında yüzdelik (49 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 97 Kurtarış yüzdesi 52 Önlenen gol 77 Gol yememe oranı 10 Pas isabeti 32 Başarılı uzun top 49 Reyting 48

3 maç · 270 dk

Robin Olsen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 6,00
97
Kurtarış yüzdesi %72,0
52
Önlenen gol / 90 dk 0,35
77
Gol yememe oranı %0,0
10
Pas isabeti %66,7
32
Başarılı uzun top / 90 dk 6,00
49
Reyting 7,03
48

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?