OrcaScore
2

Defans

Robin Hranáč

Sakat — Knee Injury · Dönüş: 30 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
9
560 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,64
Yaş26
Doğum tarihi29 Oca 2000
Boy189 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri10,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knee Injury · Oynamıyor 31 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 1
Dakika170
Reyting6,48
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet113 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele14 / 26
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma141
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma8
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,70
En yüksek hız (km/sa)35,04
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet146 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma181
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma16
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,92
En yüksek hız (km/sa)35,90
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet58 · %78
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma74
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik42
Taktik63
Savunma69
Yaratıcılık38

Milli takım

  • Czechia20 maç · 1 gol · ilk maç Mar 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Eki 2026 Holstein Kiel – TSG Hoffenheim 5–4 120' 6.9
25 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 16' 6.8
22 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 90' 7.2
18 Eki 2026 Borussia M'gladbach – TSG Hoffenheim 1–2 90' 6.7
15 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 10' 6.7
10 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Hamburger SV 2–3 16' 6.0
6 Eki 2026 England – Czechia 3–0 90' 6.4
3 Eki 2026 Spain – Czechia 3–1 – –
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 90' 6.5
26 Eyl 2026 Czechia – Croatia 1–2 90' 7.6
20 Eyl 2026 SC Paderborn 07 – TSG Hoffenheim 3–1 – –
17 Eyl 2026 OFI Crete – TSG Hoffenheim 2–0 – –
12 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – VfB Stuttgart 2–1 – –
5 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund 2–3 11' 6.3
29 Ağu 2026 1. FC Köln – TSG Hoffenheim 3–2 37' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 8M €
  1. Transfer 8M €
  2. Pardubice Yeni kulüp: Viktoria Plzeň
    Kiralık dönüşü
  3. Viktoria Plzeň Yeni kulüp: Pardubice
    Kiralık
  4. Transfer
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık
  9. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,928 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,71 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,8 7,2 6,7 6,7 6,0 6,4 6,5 7,6 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 FIFA World Cup Czechia 3 (3) 270 0 0 6,27
2026 UEFA Nations League Czechia 3 (3) 270 0 0 6,83
2026 Bundesliga TSG Hoffenheim 5 (1) 170 0 0 6,48
2026 DFB Pokal TSG Hoffenheim 1 (1) 120 0 0 6,90
2026 UEFA Europa League TSG Hoffenheim 2 (1) 100 0 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Czech First League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (128 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 0 Pas arası 50 Uzaklaştırma 55 Kazanılan hava topu 43 İkili mücadele başarısı 27 Pas isabeti 99 İlerletici top taşıma 48 Reyting 80

5 maç · 430 dk

Robin Hranáč: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,21
0
Pas arası / 90 dk 1,05
50
Uzaklaştırma / 90 dk 4,60
55
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,09
43
İkili mücadele başarısı %51,9
27
Pas isabeti %89,6
99
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Reyting 7,04
80

Nasıl hesaplıyoruz?