OrcaScore

Defans

Róbert Mazáň

Takip et Karşılaştır
Maç
41
3.642 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
2
Ortalama reyting
6,86
Yaş32
Doğum tarihi9 Şub 1994
Boy180 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri180 B €

Sezon performansı · 2024

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika900
Reyting6,89
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet425 · %68
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele71 / 134
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
İsabetli uzun top29
İsabetli orta15
Kazanılan hava topu16
Uzaklaştırma11
Top kazanma88
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1131 / 30
Dakika2.742
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)23 (6)
Pas · isabet1.549 · %78
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele193 / 417
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart9 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top116
İsabetli orta45
Kazanılan hava topu45
Uzaklaştırma33
Top kazanma258
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul50
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0

Milli takım

  • Slovakia11 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Nis 2025 FK Hebar Pazardzhik – Ludogorets 0–2 90' 7.0
6 Nis 2025 FC Krumovgrad – FK Hebar Pazardzhik 1–0 90' 6.9
3 Nis 2025 FK Hebar Pazardzhik – Lokomotiv Plovdiv 0–0 90' 8.0
28 Mar 2025 Botev Vratsa – FK Hebar Pazardzhik 1–0 90' 6.9
15 Mar 2025 FK Hebar Pazardzhik – Lokomotiv Sofia 2–1 90' 7.5
10 Mar 2025 FK Septemvri Sofia – FK Hebar Pazardzhik 6–1 90' 6.8
2 Mar 2025 FK Hebar Pazardzhik – Cherno More Varna 0–1 90' 6.9
21 Şub 2025 Beroe Stara Zagora – FK Hebar Pazardzhik 2–1 90' 6.1
15 Şub 2025 FK Hebar Pazardzhik – Levski Sofia 1–4 90' 6.1
9 Şub 2025 Botev Plovdiv – FK Hebar Pazardzhik 1–1 90' 6.7
9 Kas 2024 FK Transinvest – FK Panevėžys 0–0 90' 7.5
3 Kas 2024 FK Žalgiris – FK Panevėžys 2–4 90' 6.5
27 Eki 2024 FK Panevėžys – Šiauliai FA 1–3 90' 7.1
22 Eki 2024 FK Panevėžys – Džiugas Telšiai 0–0 90' 7.1
18 Eki 2024 FK Panevėžys – Džiugas Telšiai 1–0 90' 7.0

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 17 kayıt · toplam bonservis 1.3M €
  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. AEL Yeni kulüp: Hebar Pazardzhik
    Bonservissiz
  4. Karviná Yeni kulüp: AEL
    Bonservissiz
  5. Mladá Boleslav Yeni kulüp: Karviná
    Bonservissiz
  6. Celta Yeni kulüp: Mladá Boleslav
    Bonservissiz
  7. Tenerife Yeni kulüp: Celta
    Kiralık dönüşü
  8. Celta Yeni kulüp: Tenerife
    Kiralık
  9. Venezia Yeni kulüp: Celta
    Kiralık dönüşü
  10. Celta Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık
  11. Žilina Yeni kulüp: Celta
    Transfer 1M €
  12. Podbeskidzie Yeni kulüp: Žilina
    Transfer 150k €
  13. Žilina Yeni kulüp: Podbeskidzie
    Kiralık dönüşü
  14. Podbeskidzie Yeni kulüp: Žilina
    Kiralık
  15. Senica Yeni kulüp: Podbeskidzie
    Transfer 150k €
  16. Trenčín Yeni kulüp: Senica
    Bonservissiz
  17. Trenčín U19 Yeni kulüp: Trenčín
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2024 TOPLYGA FK Panevėžys 31 (30) 2.742 0 1 6,85
2024 Parva Liga FK Hebar Pazardzhik 10 (10) 900 1 1 6,89

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

TOPLYGA 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 74 Pas arası 23 Uzaklaştırma 8 Kazanılan hava topu 38 İkili mücadele başarısı 5 Pas isabeti 24 İlerletici top taşıma 50 Reyting 44

31 maç · 2.588 dk

Róbert Mazáň: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,45
74
Pas arası / 90 dk 1,74
23
Uzaklaştırma / 90 dk 1,15
8
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,56
38
İkili mücadele başarısı %33,5
5
Pas isabeti %78,4
24
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,85
44

Nasıl hesaplıyoruz?