OrcaScore
22

Defans

Richet Gomez

Takip et Karşılaştır
Maç
31
2.551 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
2
Ortalama reyting
6,97
Yaş28
Doğum tarihi3 Kas 1998
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri475 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika159
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet131 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma142
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1122 / 22
Dakika1.927
Reyting7,01
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)24 (5)
Pas · isabet936 · %87
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası33 / 21
Kazanılan ikili mücadele59 / 110
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,80 / 0,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top98
İsabetli orta1
Topla buluşma1.170
Top kaybı136
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma78
Top kazanma79
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul31
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç7
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 5
Dakika465
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet192 · %77
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası12 / 6
Kazanılan ikili mücadele19 / 32
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma279
Top kaybı53
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma28
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)47,75
En yüksek hız (km/sa)31,61

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik44
Taktik50
Savunma65
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Bolivia5 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Club FC Universitario – Club Always Ready 1–3 90' 6.9
25 Eki 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 5–1 90' 6.7
23 Eki 2026 Club Always Ready – The Strongest 1–1 24' 7.2
19 Eki 2026 The Strongest – Club Always Ready 2–1 90' 7.1
13 Eki 2026 Club Always Ready – Club Independiente Petrolero 2–0 90' 6.9
8 Eki 2026 Club Always Ready – Nacional Potosí 2–3 90' 6.6
1 Eki 2026 Argentina – Bolivia 4–0 – –
27 Eyl 2026 Bolivia – Paraguay 0–2 – –
17 Eyl 2026 Nacional Potosí – Club Always Ready 0–4 90' 8.4
13 Eyl 2026 Club Always Ready – Guabirá 6–0 64' 7.2
6 Eyl 2026 Oriente Petrolero – Club Always Ready 1–2 90' 6.6
27 Ağu 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 90' 7.0
24 Ağu 2026 CD Real Tomayapo – Club Always Ready 1–1 90' 6.6
20 Ağu 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 4–2 45' 6.6
16 Ağu 2026 Club Always Ready – Real Potosí 1–1 90' 7.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt
  1. Blooming Yeni kulüp: Always Ready
    Bonservissiz
  2. The Strongest Yeni kulüp: Blooming
    Bonservissiz
  3. Palmaflor Yeni kulüp: The Strongest
    Kiralık dönüşü
  4. The Strongest Yeni kulüp: Palmaflor
    Kiralık
  5. La Paz Yeni kulüp: The Strongest
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,92 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,7 7,2 7,1 6,9 6,6 8,4 7,2 6,6 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 División Profesional Club Always Ready 22 (22) 1.927 1 2 7,01
2026 CONMEBOL Libertadores Club Always Ready 6 (5) 465 1 0 6,90
2026 Copa Bolivia Club Always Ready 3 (1) 159 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

División Profesional 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (143 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 72 Pas arası 40 Uzaklaştırma 83 Kazanılan hava topu 84 İkili mücadele başarısı 65 Pas isabeti 26 İlerletici top taşıma 44 Reyting 61

30 maç · 2.220 dk

Richet Gomez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,74
72
Pas arası / 90 dk 0,77
40
Uzaklaştırma / 90 dk 3,93
83
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,74
84
İkili mücadele başarısı %56,0
65
Pas isabeti %71,6
26
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Reyting 6,74
61

Nasıl hesaplıyoruz?