OrcaScore
45

Defans

Ricardo Silva

Takip et Karşılaştır
Maç
25
2.154 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,05
Yaş34
Doğum tarihi13 Ağu 1992
Boy190 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri185 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1119 / 18
Dakika1.614
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)10 (1)
Pas · isabet1.095 · %91
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası12 / 19
Kazanılan ikili mücadele75 / 107
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,92 / 0,47
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top66
İsabetli orta0
Topla buluşma1.321
Top kaybı116
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu47
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma102
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul12
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)113,52
En yüksek hız (km/sa)34,75
Maç / İlk 116 / 6
Dakika540
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet322 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele25 / 42
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top26
İsabetli orta0
Topla buluşma380
Top kaybı33
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma29
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum32
Teknik44
Taktik53
Savunma67
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Londrina – América-MG 1–3 90' 7.0
27 Eki 2026 América-MG – Cuiabá 1–0 90' 7.2
18 Eki 2026 América-MG – Operário-PR 1–0 90' 7.0
13 Eki 2026 Criciúma – América-MG 1–0 90' 7.0
8 Eki 2026 América-MG – Fortaleza 0–1 – –
3 Eki 2026 Atlético Goianiense – América-MG 2–0 28' 6.9
15 Eyl 2026 América-MG – São Bernardo 0–2 90' 6.3
10 Eyl 2026 América-MG – Náutico 2–1 90' 6.7
5 Eyl 2026 CRB – América-MG 3–1 90' 6.4
30 Ağu 2026 América-MG – Ponte Preta 2–0 90' 8.0
25 Ağu 2026 Sport Recife – América-MG 3–0 90' 7.2
21 Ağu 2026 Grêmio Novorizontino – América-MG 3–0 90' 7.0
17 Ağu 2026 América-MG – Athletic Club 1–3 90' 6.4
9 Ağu 2026 Botafogo-SP – América-MG 2–1 – –
18 Tem 2026 América-MG – Ceará 1–1 56' 8.0

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 17 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: América-MG
    Transfer
  2. FC Seoul Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. América-MG Yeni kulüp: FC Seoul
    Bonservissiz
  4. Operário-PR Yeni kulüp: América-MG
    Bonservissiz
  5. Ituano Yeni kulüp: Operário-PR
    Bonservissiz
  6. América-MG Yeni kulüp: Ituano
    Kiralık dönüşü
  7. Ituano Yeni kulüp: América-MG
    Kiralık
  8. América-MG Yeni kulüp: Ituano
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Ituano Yeni kulüp: América-MG
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Athletico Yeni kulüp: Ituano
    Bonservissiz
  11. Atlético-GO Yeni kulüp: Athletico
    Kiralık dönüşü
  12. Athletico Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  13. Ceará Yeni kulüp: Athletico
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Athletico Yeni kulüp: Ceará
    Kiralık dönüşü
  15. Ceará Yeni kulüp: Athletico
    Kiralık
  16. América-RN Yeni kulüp: Ceará
    Bonservissiz
  17. Mogi Mirim Yeni kulüp: América-RN
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç14
6 7 8 9 7,06 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,2 7,0 7,0 6,9 6,3 6,7 6,4 8,0 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B América-MG 19 (18) 1.614 0 0 7,05
2026 Mineiro, Módulo I América-MG 6 (6) 540 0 0 7,07

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (100 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 5 Pas arası 22 Uzaklaştırma 75 Kazanılan hava topu 79 İkili mücadele başarısı 75 Pas isabeti 95 İlerletici top taşıma 14 Reyting 58

7 maç · 568 dk

Ricardo Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,48
5
Pas arası / 90 dk 0,79
22
Uzaklaştırma / 90 dk 5,55
75
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,54
79
İkili mücadele başarısı %63,2
75
Pas isabeti %91,6
95
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,16
14
Reyting 6,93
58

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?