OrcaScore
47

Defans

Ricardo Esgaio

  • Gil Vicente
  • Portugal
  • 33 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
963 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,95
Yaş33
Doğum tarihi16 May 1993
Boy171 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri530 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika873
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet465 · %83
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası26 / 7
Kazanılan ikili mücadele45 / 89
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 1,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta7
Topla buluşma679
Top kaybı125
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma35
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul17
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)96,39
En yüksek hız (km/sa)32,71
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet34 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma51
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma4
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik41
Taktik49
Savunma62
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Santa Clara – Gil Vicente – – –
2 Kas 2026 Gil Vicente – Vitória SC 0–0 90' 7.8
29 Eki 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 90' 5.9
24 Eki 2026 Gil Vicente – FC Porto 0–1 90' 6.7
19 Eki 2026 Sporting Braga – Gil Vicente 1–2 90' 7.7
9 Eki 2026 Moreirense – Gil Vicente 0–1 90' 6.8
19 Eyl 2026 Gil Vicente – CS Marítimo 1–1 90' 7.7
13 Eyl 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 90' 5.5
6 Eyl 2026 Gil Vicente – Académico Viseu FC 0–1 63' 6.6
30 Ağu 2026 Famalicão – Gil Vicente 0–0 90' 6.8
24 Ağu 2026 Gil Vicente – Casa Pia 2–0 90' 7.1
16 Ağu 2026 Sporting Braga – Gil Vicente – – –
9 Ağu 2026 Gil Vicente – Rio Ave 1–0 90' 7.8
22 Tem 2026 Gil Vicente – FC Porto 1–0 – –
16 May 2026 Fatih Karagümrük – Alanyaspor 2–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 5.5M €
  1. Karagümrük Yeni kulüp: Gil Vicente
    Bonservissiz
  2. Sporting Yeni kulüp: Karagümrük
    Bonservissiz
  3. Braga Yeni kulüp: Sporting
    Transfer 5.5M €
  4. Sporting Yeni kulüp: Braga
    Bonservissiz
  5. Académica Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  6. Sporting Yeni kulüp: Académica
    Kiralık
  7. Sporting B Yeni kulüp: Sporting
    Transfer
  8. Sporting U19 Yeni kulüp: Sporting B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,72
Son maç puanı7,82 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,72 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,8

Son 10 maç

7,8 5,9 6,7 7,7 6,8 7,7 5,5 6,6 6,8 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Gil Vicente 10 (10) 873 0 0 7,05
2026 Taça da Liga Gil Vicente 1 (1) 90 0 0 5,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (60 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 86 Pas arası 28 Uzaklaştırma 24 Kazanılan hava topu 6 İkili mücadele başarısı 10 Pas isabeti 28 İlerletici top taşıma 49 Reyting 39

5 maç · 423 dk

Ricardo Esgaio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,34
86
Pas arası / 90 dk 0,64
28
Uzaklaştırma / 90 dk 2,34
24
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,21
6
İkili mücadele başarısı %43,9
10
Pas isabeti %80,4
28
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,85
49
Reyting 6,74
39

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?