OrcaScore
19

Orta saha

Reyes Cleary

  • Barnsley
  • England
  • 22 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.224 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,51
Asist
2
Ortalama reyting
7,17
Yaş22
Doğum tarihi13 Nis 2004
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri265 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika894
Reyting6,95
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)30 (9)
Pas · isabet148 · %56
Kilit pas21
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele45 / 113
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,04 / 2,44
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta15
Topla buluşma449
Top kaybı233
Top kaptırma23
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi43
Uzaklaştırma4
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul13
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)88,74
En yüksek hız (km/sa)33,52
Maç / İlk 111 / 1
Dakika60
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet16 · %69
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 14
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma43
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting8,27
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)12 (6)
Pas · isabet55 · %64
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele20 / 45
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,05 / 0,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta5
Topla buluşma151
Top kaybı69
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum60
Teknik60
Taktik23
Savunma29
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Zayıf yönler

616

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Barnsley – Oxford United 1–1 65' 6.9
24 Eki 2026 Reading – Barnsley 2–1 90' 6.7
20 Eki 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 90' 6.7
17 Eki 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 90' 6.7
10 Eki 2026 Stockport County – Barnsley 3–1 90' 6.4
6 Eki 2026 Fleetwood Town – Barnsley 4–1 60' 6.5
19 Eyl 2026 Barnsley – Leicester City 1–1 90' 8.2
15 Eyl 2026 Peterborough Utd – Barnsley 10–9 90' 9.4
12 Eyl 2026 Plymouth Argyle – Barnsley 3–0 45' 6.4
5 Eyl 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 60' 6.5
2 Eyl 2026 Barnsley – Blackpool 2–1 90' 6.3
29 Ağu 2026 Leyton Orient – Barnsley 1–3 79' 8.5
25 Ağu 2026 Barnsley – Crewe Alexandra 3–2 90' 7.5
22 Ağu 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 15' 6.5
15 Ağu 2026 Barnsley – Bromley 0–1 90' 7.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt
  1. West Brom U21 Yeni kulüp: Barnsley
    Transfer Belirtilmemiş
  2. West Brom U21 Yeni kulüp: Hartlepool
    Kiralık
  3. West Brom U21 Yeni kulüp: Walsall
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)53
Ortalama puan6,93
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,93 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,7 6,7 6,7 6,4 6,5 8,2 9,4 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Barnsley 12 (11) 894 2 1 6,95
2026 EFL Cup Barnsley 3 (3) 270 3 1 8,27
2026 Football League Trophy Barnsley 1 (1) 60 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 85 Kilit pas 77 Başarılı pas 1 Pas isabeti İlerletici top taşıma 96 Başarılı çalım 97 Top kapma + pas arası 1 Reyting 82

6 maç · 379 dk

Reyes Cleary: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,23
85
Kilit pas / 90 dk 1,66
77
Başarılı pas / 90 dk 6,9
1
Pas isabeti –
–
İlerletici top taşıma / 90 dk 4,99
96
Başarılı çalım / 90 dk 2,37
97
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,47
1
Reyting 7,07
82

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?