OrcaScore
37

Defans

Renzo Malanca

  • Banfield
  • Argentina
  • 23 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.306 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
1
Ortalama reyting
6,96
Yaş23
Doğum tarihi6 May 2003
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri610 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika225
Reyting6,17
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet71 · %66
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele11 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma103
Top kaybı27
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma15
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,73
En yüksek hız (km/sa)30,81
Maç / İlk 113 / 3
Dakika226
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 1111 / 9
Dakika855
Reyting7,17
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet371 · %77
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası14 / 11
Kazanılan ikili mücadele49 / 76
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top32
İsabetli orta4
Topla buluşma568
Top kaybı121
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu25
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma61
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)95,14
En yüksek hız (km/sa)36,18

Nitelikler

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 83k €
  1. Huachipato Yeni kulüp: Banfield
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Ind. Rivadavia Yeni kulüp: Huachipato
    Transfer 83k €
  3. Rivadavia U19 Yeni kulüp: Ind. Rivadavia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,519 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,97 Kas 2025 Mar 2026 Eyl 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,1 5,9 6,6 6,6 7,3 7,4 7,3 5,9 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Huachipato 11 (9) 855 1 0 7,17
2026 Copa de la Liga Huachipato 3 (3) 226 0 0 7,00
2026 Liga Profesional de Fútbol Banfield 3 (2) 225 0 1 6,17

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (126 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 16 Pas arası 14 Uzaklaştırma 66 Kazanılan hava topu 94 İkili mücadele başarısı 58 Pas isabeti 31 İlerletici top taşıma 50 Reyting 17

23 maç · 1.520 dk

Renzo Malanca: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,01
16
Pas arası / 90 dk 0,53
14
Uzaklaştırma / 90 dk 3,85
66
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,66
94
İkili mücadele başarısı %57,4
58
Pas isabeti %72,0
31
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,64
17

Nasıl hesaplıyoruz?