OrcaScore
12

Defans

Renato Veiga

  • Villarreal
  • Portugal
  • 23 yaş
  • 190 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.530 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
7,01
Yaş23
Doğum tarihi29 Tem 2003
Boy190 cm
Kilo83 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri29 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2032

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,97
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet160 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma200
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma23
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,53
En yüksek hız (km/sa)31,03
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet205 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 6
Kazanılan ikili mücadele15 / 30
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma255
Top kaybı30
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma23
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,96
En yüksek hız (km/sa)34,68
Maç / İlk 1110 / 10
Dakika900
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet852 · %92
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 12
Kazanılan ikili mücadele19 / 43
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 1,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top54
İsabetli orta0
Topla buluşma978
Top kaybı89
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma51
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)91,57
En yüksek hız (km/sa)34,99

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik46
Taktik71
Savunma70
Yaratıcılık44

Milli takım

  • Portugal22 maç · 1 gol · ilk maç Eki 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Portugal – Denmark – – –
3 Kas 2026 Villarreal – Paris Saint-Germain – – –
30 Eki 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 90' 7.9
24 Eki 2026 Valencia – Villarreal 1–2 90' 6.2
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 90' 6.9
17 Eki 2026 Villarreal – Elche 0–0 – –
13 Eki 2026 Villarreal – SSC Napoli 3–1 90' 7.8
10 Eki 2026 Real Madrid – Villarreal 1–0 90' 6.6
4 Eki 2026 Portugal – Norway 2–1 90' 7.0
1 Eki 2026 Denmark – Portugal 2–4 90' 5.9
27 Eyl 2026 Norway – Portugal 1–2 90' 7.6
24 Eyl 2026 Portugal – Wales 1–0 90' 7.1
20 Eyl 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 90' 7.8
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 90' 7.1
14 Eyl 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 90' 7.9

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 45M €
  1. Chelsea Yeni kulüp: Villarreal
    Transfer 25M €
  2. Juventus Yeni kulüp: Chelsea
    Kiralık dönüşü
  3. Chelsea Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık
  4. Basel Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 14M €
  5. Sporting B Yeni kulüp: Basel
    Transfer 6M €
  6. Augsburg Yeni kulüp: Sporting B
    Kiralık dönüşü
  7. Sporting B Yeni kulüp: Augsburg
    Kiralık
  8. Sporting U23 Yeni kulüp: Sporting B
    Transfer
  9. Takımsız Yeni kulüp: Real SC U155
    Bonservissiz
  10. Sporting Yth. Yeni kulüp: Lakhlej Foot
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)58
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,930 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 6,2 6,9 7,8 6,6 7,0 5,9 7,6 7,1 7,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Villarreal 10 (10) 900 0 1 7,07
2026 UEFA Nations League Portugal 4 (4) 360 0 0 6,90
2026 UEFA Champions League Villarreal 3 (3) 270 0 0 6,97

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 1 Pas arası 64 Uzaklaştırma 60 Kazanılan hava topu 48 İkili mücadele başarısı 6 Pas isabeti 86 İlerletici top taşıma 32 Reyting 90

6 maç · 540 dk

Renato Veiga: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,33
1
Pas arası / 90 dk 1,33
64
Uzaklaştırma / 90 dk 4,67
60
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,17
48
İkili mücadele başarısı %42,3
6
Pas isabeti %92,5
86
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,67
32
Reyting 7,17
90

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?