OrcaScore
33

Defans

Remeao Hutton

  • Chesterfield
  • Burundi
  • 28 yaş
  • 174 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.334 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
2
Ortalama reyting
6,86
Yaş28
Doğum tarihi28 Eyl 1998
Boy174 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri310 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.233
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet660 · %77
Kilit pas33
Top kapma / Pas arası17 / 9
Kazanılan ikili mücadele54 / 112
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 4,28
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat7
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top38
İsabetli orta25
Topla buluşma1.113
Top kaybı328
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi45
Uzaklaştırma26
Top kazanma47
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul19
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)139,91
En yüksek hız (km/sa)35,88
Maç / İlk 111 / 0
Dakika11
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet8 · %50
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma12
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet64 · %80
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 9
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,93
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta4
Topla buluşma99
Top kaybı25
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik50
Taktik42
Savunma53
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Newport County – Chesterfield 4–1 90' 5.7
24 Eki 2026 Chesterfield – Crewe Alexandra 5–1 90' 6.4
20 Eki 2026 Chesterfield – Colchester United 1–1 90' 6.8
17 Eki 2026 Port Vale – Chesterfield 1–0 90' 6.8
10 Eki 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 90' 6.9
3 Eki 2026 Chesterfield – Tranmere Rovers 4–2 87' 7.4
26 Eyl 2026 Cheltenham Town – Chesterfield 2–1 90' 7.3
22 Eyl 2026 Chesterfield – Port Vale 5–4 – –
19 Eyl 2026 Chesterfield – York City 2–0 90' 7.2
15 Eyl 2026 Chesterfield – Manchester City U21 5–3 11' 6.5
12 Eyl 2026 Oldham Athletic – Chesterfield 1–2 80' 6.4
5 Eyl 2026 Chesterfield – Barnet 3–3 90' 6.4
1 Eyl 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 89' 7.7
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 7.1
22 Ağu 2026 Salford City – Chesterfield 0–1 77' 6.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt
  1. Gillingham Yeni kulüp: Chesterfield
    Bonservissiz
  2. Swindon Yeni kulüp: Gillingham
    Transfer
  3. Swindon Yeni kulüp: Gillingham
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Barrow Yeni kulüp: Swindon
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Birmingham U21 Yeni kulüp: Barrow
    Bonservissiz
  6. Birmingham U21 Yeni kulüp: Stevenage
    Kiralık
  7. Birmingham U21 Yeni kulüp: Yeovil
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,79
Son maç puanı5,730 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,79 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 5,7

Son 10 maç

5,7 6,4 6,8 6,8 6,9 7,4 7,3 7,2 6,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Chesterfield 14 (14) 1.233 0 2 6,83
2026 EFL Cup Chesterfield 1 (1) 90 0 0 7,60
2026 Football League Trophy Chesterfield 1 (0) 11 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 68 Pas arası 17 Uzaklaştırma 5 Kazanılan hava topu 3 İkili mücadele başarısı 19 Pas isabeti 52 İlerletici top taşıma 97 Reyting 74

8 maç · 693 dk

Remeao Hutton: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,69
68
Pas arası / 90 dk 0,52
17
Uzaklaştırma / 90 dk 2,08
5
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,78
3
İkili mücadele başarısı %51,4
19
Pas isabeti %76,9
52
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,51
97
Reyting 7,00
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?