OrcaScore
1

Kaleci

Raúl Rangel

Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.878 dk
Kurtarış
56
Yenilen gol
17
Ortalama reyting
7,17
Yaş26
Doğum tarihi25 Şub 2000
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting7,21
Kurtarış / Yenilen gol45 / 12
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet405 · %77
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 6
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top68
İsabetli orta0
Topla buluşma532
Top kaybı95
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma26
Top kazanma125
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış28
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,85
Kurtarış / Yenilen gol3 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet68 · %96
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma85
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma6
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış1
Maç / İlk 115 / 5
Dakika438
Reyting7,20
Kurtarış / Yenilen gol8 / 3
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet138 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta0
Topla buluşma169
Top kaybı35
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma4
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış5

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik60
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

24

Milli takım

  • Mexico21 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 CD Guadalajara – Atlante FC 4–2 90' 6.8
25 Eki 2026 CF Monterrey – CD Guadalajara 0–1 90' 9.1
21 Eki 2026 CD Guadalajara – Club Necaxa 1–0 90' 7.8
18 Eki 2026 CD Guadalajara – Tigres UANL 1–1 90' 6.2
11 Eki 2026 Atlas FC – CD Guadalajara 1–1 90' 7.0
7 Eki 2026 Mexico – Chile 0–2 – –
4 Eki 2026 USA – Mexico 3–0 90' 4.4
27 Eyl 2026 Mexico – Colombia 1–1 90' 6.0
20 Eyl 2026 Club América – CD Guadalajara 2–2 90' 6.0
14 Eyl 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 90' 7.9
6 Eyl 2026 Atlético San Luis – CD Guadalajara 0–3 90' 7.3
30 Ağu 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 90' 7.7
23 Ağu 2026 CD Guadalajara – Club Tijuana 5–2 90' 6.6
17 Ağu 2026 Santos Laguna – CD Guadalajara 0–1 90' 7.2
13 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – CD Guadalajara 1–2 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Tapatío Yeni kulüp: Guadalajara
    Transfer
  2. Guadalajara Yeni kulüp: Tapatío
    Transfer
  3. Chivas Jgd. Yeni kulüp: Chivas II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,98
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 10 6,98 Oca 2026 Haz 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 9,1 7,8 6,2 7,0 4,4 6,0 6,0 7,9 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CD Guadalajara 14 (14) 1.260 0 0 7,21
2026 FIFA World Cup Mexico 5 (5) 438 0 0 7,20
2026 Leagues Cup CD Guadalajara 2 (2) 180 0 0 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Apertura 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (26 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 33 Kurtarış yüzdesi 85 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 87 Pas isabeti 60 Başarılı uzun top 56 Reyting 87

18 maç · 1.620 dk

Raúl Rangel: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,94
33
Kurtarış yüzdesi %75,7
85
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %44,4
87
Pas isabeti %75,4
60
Başarılı uzun top / 90 dk 6,11
56
Reyting 7,31
87

Nasıl hesaplıyoruz?