OrcaScore
6

Defans

Ralph Priso

Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.106 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
1
Ortalama reyting
7,08
Yaş24
Doğum tarihi2 Ağu 2002
Boy176 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri775 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1117 / 11
Dakika978
Reyting7,19
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet793 · %92
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası10 / 17
Kazanılan ikili mücadele20 / 50
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,03 / 1,42
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top47
İsabetli orta1
Topla buluşma915
Top kaybı76
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma30
Top kazanma51
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul16
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)97,88
En yüksek hız (km/sa)33,71
Maç / İlk 113 / 2
Dakika115
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet79 · %95
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika13
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet15 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma17
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik46
Taktik52
Savunma65
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Milli takım

  • Canada7 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders FC 5–1 16' 6.6
29 Eki 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 23' 6.6
25 Eki 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 87' 7.2
18 Eki 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 25' 6.7
15 Eki 2026 St.Louis City – Vancouver Whitecaps 0–0 90' 7.3
11 Eki 2026 Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps 1–1 90' 7.8
7 Eki 2026 USA – Canada 1–0 90' 6.4
3 Eki 2026 Canada – Peru 2–0 63' 7.1
27 Eyl 2026 Canada – Chile 1–0 63' 7.0
20 Eyl 2026 Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps 0–3 45' 7.0
17 Eyl 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 13' 6.8
23 Ağu 2026 Vancouver Whitecaps – FC Dallas 5–0 45' 6.9
20 Ağu 2026 Vancouver Whitecaps – Houston 0–1 16' 7.1
17 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – Vancouver Whitecaps 0–2 66' 7.6
12 Ağu 2026 Tigres UANL – Vancouver Whitecaps 6–5 25' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 137k €
  1. Colorado Yeni kulüp: Vancouver
    Transfer 137k €
  2. Toronto Yeni kulüp: Colorado
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  4. Toronto Yeni kulüp: Toronto FC II
    Kiralık
  5. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  6. Toronto Yeni kulüp: Toronto FC II
    Kiralık
  7. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Transfer
  8. TFC Academy Yeni kulüp: Toronto FC II
    Transfer
  9. North Toronto Yeni kulüp: TFC Academy
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan7,03
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç172 sakatlık kaydı
6 7 8 9 7,03 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 7,2 6,7 7,3 7,8 6,4 7,1 7,0 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Vancouver Whitecaps 17 (11) 978 1 1 7,19
2026 Leagues Cup Vancouver Whitecaps 3 (2) 115 0 0 6,57
2026 Canadian Championship Vancouver Whitecaps 1 (0) 13 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (249 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 2 Kilit pas 12 Başarılı pas 49 Pas isabeti 55 İlerletici top taşıma 100 Başarılı çalım 28 Top kapma + pas arası 95 Reyting 12

15 maç · 496 dk

Ralph Priso: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
2
Kilit pas / 90 dk 0,54
12
Başarılı pas / 90 dk 35,0
49
Pas isabeti %84,6
55
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,18
100
Başarılı çalım / 90 dk 0,54
28
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,54
95
Reyting 6,68
12

Nasıl hesaplıyoruz?