OrcaScore
2

Defans

Rafael Ramos

  • Ceará
  • Portugal
  • 31 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
25
1.556 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
2
Ortalama reyting
6,82
Yaş31
Doğum tarihi9 Oca 1995
Boy171 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri420 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1117 / 11
Dakika990
Reyting6,81
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)10 (3)
Pas · isabet409 · %81
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası25 / 8
Kazanılan ikili mücadele55 / 104
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,52 / 1,58
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta15
Topla buluşma723
Top kaybı181
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma29
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul17
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)107,56
En yüksek hız (km/sa)33,89
Maç / İlk 114 / 3
Dakika280
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet121 · %78
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele32 / 54
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma6
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika286
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik48
Taktik43
Savunma57
Yaratıcılık47

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Athletic Club – Ceará 2–1 – –
28 Eki 2026 Ceará – Goiás 0–2 59' 6.5
13 Eki 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 13' 7.0
9 Eki 2026 Ceará – Criciúma 1–0 12' 6.7
3 Eki 2026 Avaí – Ceará 0–1 90' 7.9
26 Eyl 2026 Operário-PR – Ceará 2–2 – –
19 Eyl 2026 Ceará – Grêmio Novorizontino 2–1 – –
14 Eyl 2026 Fortaleza – Ceará 1–1 – –
10 Eyl 2026 Atlético Goianiense – Ceará 2–1 – –
6 Eyl 2026 Ceará – Sport Recife 2–1 – –
31 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 – –
23 Ağu 2026 Ceará – Londrina 2–1 – –
19 Ağu 2026 Náutico – Ceará 1–0 45' 7.1
15 Ağu 2026 Ceará – Cuiabá 1–3 58' 6.4
5 Tem 2026 Goiás – Ceará 2–0 8' 6.7

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Corinthians Yeni kulüp: Ceará
    Bonservissiz
  2. Ceará Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  3. Corinthians Yeni kulüp: Ceará
    Kiralık
  4. Santa Clara Yeni kulüp: Corinthians
    Transfer 150k €
  5. Twente Yeni kulüp: Santa Clara
    Bonservissiz
  6. Chicago Yeni kulüp: Twente
    Bonservissiz
  7. Orlando Yeni kulüp: Chicago
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Orlando City B Yeni kulüp: Orlando
    Kiralık dönüşü
  9. Orlando Yeni kulüp: Orlando City B
    Kiralık
  10. Orlando City B Yeni kulüp: Orlando
    Kiralık dönüşü
  11. Orlando Yeni kulüp: Orlando City B
    Kiralık
  12. Orlando City SC Yeni kulüp: Orlando
    Transfer Belirtilmemiş
  13. Benfica B Yeni kulüp: Orlando City SC
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Benfica U19 Yeni kulüp: Benfica B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,79
Son maç puanı6,528 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,79 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,0 6,7 7,9 7,1 6,4 6,7 6,6 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Ceará 17 (11) 990 0 1 6,81
2026 Copa do Brasil Ceará 4 (3) 286 0 – –
2026 Copa do Nordeste Ceará 4 (3) 280 0 1 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (199 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 67 Pas arası 50 Uzaklaştırma 19 Kazanılan hava topu 15 İkili mücadele başarısı 17 Pas isabeti 28 İlerletici top taşıma 50 Reyting 55

28 maç · 2.436 dk

Rafael Ramos: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,55
67
Pas arası / 90 dk 0,92
50
Uzaklaştırma / 90 dk 1,59
19
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,81
15
İkili mücadele başarısı %47,8
17
Pas isabeti %76,8
28
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,85
55

Nasıl hesaplıyoruz?