OrcaScore
79

Forvet

Rafael Mosquera

Takip et Karşılaştır
Maç
20
869 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,41
Asist
1
Ortalama reyting
6,88
Yaş21
Doğum tarihi23 May 2005
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri330 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 1
Dakika380
Reyting6,67
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet142 · %80
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası9 / 3
Kazanılan ikili mücadele25 / 59
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,78 / 1,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta6
Topla buluşma241
Top kaybı70
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma3
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,80
En yüksek hız (km/sa)32,56
Maç / İlk 112 / 1
Dakika113
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet46 · %67
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 13
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma74
Top kaybı27
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 5
Dakika376
Reyting7,35
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)10 (5)
Pas · isabet159 · %72
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası12 / 2
Kazanılan ikili mücadele31 / 58
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,70
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta4
Topla buluşma261
Top kaybı83
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma0
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,41
En yüksek hız (km/sa)35,93

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum64
Teknik59
Taktik46
Savunma37
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

25267

Milli takım

  • Panama3 maç · 0 gol · ilk maç Şub 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Nashville SC – New York Red Bulls 3–2 50' 7.7
29 Eki 2026 New England Revolution – New York Red Bulls 3–2 14' 6.5
25 Eki 2026 New York Red Bulls – Inter Miami CF 2–0 – –
19 Eki 2026 Crown Legacy FC – New York Red Bulls II 2–1 45' 6.8
15 Eki 2026 DC United – New York Red Bulls 2–1 – –
12 Eki 2026 New York Red Bulls II – Huntsville City FC 3–1 – –
5 Eki 2026 Ecuador – Panama 7–8 – –
1 Eki 2026 Panama – New Zealand 4–6 – –
25 Eyl 2026 India – Panama 1–1 – –
20 Eyl 2026 New York Red Bulls II – Huntsville City FC 1–2 59' 7.1
14 Eyl 2026 New York Red Bulls II – FC Cincinnati 2 6–4 60' 6.7
9 Eyl 2026 New York City FC II – New York Red Bulls II 4–2 45' 6.8
24 May 2026 Sporting Kansas City – New York Red Bulls 1–2 60' 6.3
17 May 2026 New York Red Bulls – New York City FC 1–1 10' 6.5
14 May 2026 New York Red Bulls – Columbus Crew 3–2 25' 6.7

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt
  1. Plaza Amador Yeni kulüp: NY Red Bulls
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Kiralık dönüşü
  3. Kiralık
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,72 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,88 Mar 2026 May 2026 Kas 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,5 6,8 7,1 6,7 6,8 6,3 6,5 6,7 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS New York Red Bulls 12 (1) 380 1 0 6,67
2026 MLS Next Pro New York Red Bulls II 6 (5) 376 2 1 7,35
2026 US Open Cup New York Red Bulls 2 (1) 113 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS Next Pro 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (266 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 96 Kilit pas 93 Başarılı pas 9 Pas isabeti 5 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 66 Top kapma + pas arası 24 Reyting 76

20 maç · 1.197 dk

Rafael Mosquera: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,25
96
Kilit pas / 90 dk 1,80
93
Başarılı pas / 90 dk 16,6
9
Pas isabeti %70,8
5
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,03
66
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,98
24
Reyting 7,01
76

Nasıl hesaplıyoruz?