OrcaScore
10

Orta saha

Rafael Gava

  • Botafogo-SP
  • Brazil
  • 33 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
40
3.021 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,36
Asist
9
Ortalama reyting
6,94
Yaş33
Doğum tarihi20 May 1993
Boy178 cm
Kilo71 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 31
Dakika2.470
Reyting6,96
Gol / Asist3 / 7
Şut (isabetli)31 (9)
Pas · isabet1.210 · %85
Kilit pas75
Top kapma / Pas arası18 / 13
Kazanılan ikili mücadele77 / 147
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 1
Beklenen gol / asist4,01 / 5,55
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat10
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top48
İsabetli orta65
Topla buluşma1.690
Top kaybı400
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi65
Uzaklaştırma18
Top kazanma111
Maruz kaldığı faul37
Yaptığı faul18
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)189,89
En yüksek hız (km/sa)34,43
Maç / İlk 117 / 7
Dakika551
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet246 · %83
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele16 / 32
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta14
Topla buluşma333
Top kaybı77
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma4
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik55
Taktik40
Savunma44
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

137

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Botafogo-SP – Sport Recife 1–1 70' 6.6
24 Eki 2026 Avaí – Botafogo-SP 0–2 74' 6.6
18 Eki 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 72' 6.7
13 Eki 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 84' 7.0
8 Eki 2026 Operário-PR – Botafogo-SP 1–2 66' 6.5
4 Eki 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 88' 6.8
30 Eyl 2026 Botafogo-SP – Ponte Preta 2–0 85' 8.0
20 Eyl 2026 Athletic Club – Botafogo-SP 1–1 90' 6.9
10 Eyl 2026 Botafogo-SP – Grêmio Novorizontino 1–3 90' 6.6
4 Eyl 2026 Náutico – Botafogo-SP 1–0 82' 6.9
30 Ağu 2026 Botafogo-SP – Cuiabá 1–2 90' 6.9
26 Ağu 2026 Atlético Goianiense – Botafogo-SP 3–0 71' 6.7
20 Ağu 2026 Botafogo-SP – Criciúma 1–1 89' 6.7
15 Ağu 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 83' 6.5
9 Ağu 2026 Botafogo-SP – América Mineiro 2–1 76' 7.1

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 16 kayıt
  1. Goiás Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Bonservissiz
  2. Avaí Yeni kulüp: Goiás
    Bonservissiz
  3. Cuiabá Yeni kulüp: Avaí
    Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Caxias Yeni kulüp: Paços de Ferreira
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Brasil de Pelotas Yeni kulüp: Caxias
    Kiralık dönüşü
  9. Caxias Yeni kulüp: Brasil de Pelotas
    Kiralık
  10. Takımsız Yeni kulüp: Caxias
    Transfer
  11. Londrina Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  12. Lajeadense Yeni kulüp: Londrina
    Bonservissiz
  13. Internacional Yeni kulüp: Lajeadense
    Bonservissiz
  14. ASA Yeni kulüp: Internacional
    Kiralık dönüşü
  15. Internacional Yeni kulüp: ASA
    Kiralık
  16. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,95
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,95 Kas 2025 Haz 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,7 7,0 6,5 6,8 8,0 6,9 6,6 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Botafogo-SP 33 (31) 2.470 3 7 6,96
2026 Paulista Série A1 Botafogo-SP 7 (7) 551 0 2 6,83

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 85 Kilit pas 86 Başarılı pas 81 Pas isabeti 69 İlerletici top taşıma 13 Başarılı çalım 7 Top kapma + pas arası 2 Reyting 62

8 maç · 685 dk

Rafael Gava: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,19
85
Kilit pas / 90 dk 2,50
86
Başarılı pas / 90 dk 43,8
81
Pas isabeti %86,0
69
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,39
13
Başarılı çalım / 90 dk 0,13
7
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,92
2
Reyting 6,94
62

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?