OrcaScore
27

Orta saha

Rafa Silva

  • Benfica
  • Portugal
  • 33 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
691 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,26
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş33
Doğum tarihi17 May 1993
Boy170 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika610
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)15 (4)
Pas · isabet214 · %78
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası8 / 7
Kazanılan ikili mücadele38 / 74
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,21 / 0,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma332
Top kaybı88
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma1
Top kazanma27
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul5
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,73
En yüksek hız (km/sa)34,88
Maç / İlk 111 / 0
Dakika12
Reyting7,70
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet12 · %75
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika69
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet17 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma33
Top kaybı9
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,55
En yüksek hız (km/sa)31,46

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik60
Taktik33
Savunma31
Yaratıcılık62

Karakteristikler

Güçlü yönler

13726

Milli takım

  • Portugal25 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Benfica – FC Alverca – – –
29 Eki 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 12' 7.7
26 Eki 2026 Santa Clara – Benfica 1–2 45' 6.3
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 69' 6.6
15 Eki 2026 Benfica – Celtic 4–1 – –
11 Eki 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 73' 6.1
20 Eyl 2026 FC Porto – Benfica 3–1 74' 6.6
16 Eyl 2026 Milan – Benfica 0–2 – –
13 Eyl 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 72' 6.1
9 Eyl 2026 Moreirense – Benfica 0–4 86' 6.5
5 Eyl 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 62' 6.7
31 Ağu 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 63' 7.6
27 Ağu 2026 AGF – Benfica 1–3 – –
20 Ağu 2026 Benfica – AGF 3–1 – –
17 Ağu 2026 Casa Pia – Benfica 0–7 59' 7.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 21.5M €
  1. Beşiktaş Yeni kulüp: Benfica
    Transfer 5M €
  2. Benfica Yeni kulüp: Beşiktaş
    Bonservissiz
  3. Braga Yeni kulüp: Benfica
    Transfer 16M €
  4. Feirense Yeni kulüp: Braga
    Transfer 496k €
  5. Feirense U19 Yeni kulüp: Feirense
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,87
Son maç puanı7,729 Eki 2026
Kaçırılan maç83 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,87 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,3 6,6 6,1 6,6 6,1 6,5 6,7 7,6 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 9 (9) 610 1 0 6,74
2026 UEFA Europa League Benfica 1 (1) 69 0 0 6,60
2026 Taça da Liga Benfica 1 (0) 12 0 1 7,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 56 Kilit pas 60 Başarılı pas 32 Pas isabeti 16 İlerletici top taşıma 56 Başarılı çalım 63 Top kapma + pas arası 56 Reyting 33

5 maç · 357 dk

Rafa Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,10
56
Kilit pas / 90 dk 1,26
60
Başarılı pas / 90 dk 23,4
32
Pas isabeti %75,0
16
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,01
56
Başarılı çalım / 90 dk 1,01
63
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,77
56
Reyting 6,70
33

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?