OrcaScore
19

Forvet

Rafa Mújica

  • Al-Sadd
  • Spain
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.198 dk
Gol
20
G+A / 90 dk: 0,90
Asist
2
Ortalama reyting
6,92
Yaş28
Doğum tarihi29 Eki 1998
Boy183 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri6,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1120 / 17
Dakika1.528
Reyting6,74
Gol / Asist9 / 0
Şut (isabetli)44 (21)
Pas · isabet188 · %80
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası18 / 3
Kazanılan ikili mücadele59 / 169
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat6
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma396
Top kaybı107
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi47
Uzaklaştırma6
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul44
Ofsayt12
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)155,43
En yüksek hız (km/sa)34,81
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist3 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1110 / 6
Dakika670
Reyting7,27
Gol / Asist8 / 2
Şut (isabetli)34 (16)
Pas · isabet84 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası9 / 1
Kazanılan ikili mücadele19 / 70
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,06 / 0,66
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%24
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma188
Top kaybı49
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul20
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum67
Teknik53
Taktik54
Savunma35
Yaratıcılık39

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Tem 2026 Trabzonspor – Al-Sadd 0–1 76' 6.6
17 Tem 2026 SK Sigma Olomouc – Al-Sadd 2–1 – –
9 May 2026 Al-Gharafa – Al-Sadd 4–1 – –
5 May 2026 Al-Sadd – Al Duhail 4–1 – –
1 May 2026 Al Shamal SC – Al-Sadd 4–6 – –
27 Nis 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 3–2 90' 6.1
16 Nis 2026 Al-Sadd – Vissel Kobe 7–8 89' 10.0
13 Nis 2026 Al-Hilal – Al-Sadd 5–7 120' 7.8
8 Nis 2026 Al-Sailiya – Al-Sadd 1–3 71' 5.8
4 Nis 2026 Al-Rayyan – Al-Sadd 1–1 90' 6.0
17 Mar 2026 Al-Arabi SC – Al-Sadd 2–1 69' 6.5
13 Mar 2026 Al-Sadd – Umm-Salal SC 2–5 90' 7.0
26 Şub 2026 Al Duhail – Al-Sadd 1–3 90' 6.5
22 Şub 2026 Al-Wakrah – Al-Sadd 1–3 86' 7.2
17 Şub 2026 Al-Sadd – Al-Ittihad 1–4 84' 7.0

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 10M €
  1. Arouca Yeni kulüp: Al-Sadd
    Transfer 10M €
  2. Las Palmas Yeni kulüp: Arouca
    Bonservissiz
  3. Leeds U21 Yeni kulüp: Las Palmas
    Bonservissiz
  4. Leeds U21 Yeni kulüp: Las Palmas
    Kiralık
  5. Leeds U21 Yeni kulüp: Oviedo
    Kiralık
  6. Leeds U21 Yeni kulüp: Extremadura
    Kiralık
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık
  9. Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Stars League Al-Sadd 20 (17) 1.528 9 0 6,74
2025 AFC Champions League Elite Al-Sadd 10 (6) 670 8 2 7,27
2025 Stars Cup Al-Sadd – – 3 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Stars League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (25 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 98 xG 50 Şut 94 xA 50 Kilit pas 6 Başarılı çalım 34 Kazanılan hava topu 38 Reyting 86

18 maç · 1.509 dk

Rafa Mújica: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 1,07
98
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 4,35
94
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,48
6
Başarılı çalım / 90 dk 0,66
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,72
38
Reyting 7,54
86

Nasıl hesaplıyoruz?