OrcaScore
3

Defans

Radu Drăguşin

  • Fiorentina
  • Romania
  • 24 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.054 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
2
Ortalama reyting
6,40
Yaş24
Doğum tarihi3 Şub 2002
Boy191 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri14,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting6,56
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet323 · %88
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası7 / 18
Kazanılan ikili mücadele33 / 61
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,35 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta0
Topla buluşma443
Top kaybı46
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma51
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)79,20
En yüksek hız (km/sa)35,91
Maç / İlk 112 / 2
Dakika112
Reyting5,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet51 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma65
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma5
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)2,07
En yüksek hız (km/sa)24,81
Maç / İlk 112 / 2
Dakika132
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet79 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 6
Kazanılan ikili mücadele5 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma105
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma8
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,22
En yüksek hız (km/sa)35,53

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 37.7M €
  1. Fiorentina Yeni kulüp: Tottenham
    Kiralık dönüşü
  2. Tottenham Yeni kulüp: Fiorentina
    Kiralık
  3. Genoa Yeni kulüp: Tottenham
    Transfer 28M €
  4. Juventus Yeni kulüp: Genoa
    Transfer 9.7M €
  5. Genoa Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık dönüşü
  6. Juventus Yeni kulüp: Genoa
    Kiralık
  7. Salernitana Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık dönüşü
  8. Juventus Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık
  9. Sampdoria Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık dönüşü
  10. Juventus Yeni kulüp: Sampdoria
    Kiralık
  11. Juventus NG U23 Yeni kulüp: Juventus
    Transfer
  12. S. Student. U19 Yeni kulüp: Regal Sport
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,46
Son maç puanı6,429 Eki 2026
Kaçırılan maç52 sakatlık kaydı
3 4 5 6 7 8 6,46 Ara 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,7 6,2 6,4 3,4 6,7 7,1 7,2 6,9 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Fiorentina 9 (9) 810 0 1 6,56
2026 Coppa Italia Fiorentina 2 (2) 132 0 1 7,00
2026 UEFA Nations League Romania 2 (2) 112 0 0 5,05

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 8 Pas arası 93 Uzaklaştırma 89 Kazanılan hava topu 86 İkili mücadele başarısı 53 Pas isabeti 45 İlerletici top taşıma 9 Reyting 21

5 maç · 450 dk

Radu Drăguşin: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,80
8
Pas arası / 90 dk 2,20
93
Uzaklaştırma / 90 dk 5,80
89
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,60
86
İkili mücadele başarısı %58,5
53
Pas isabeti %88,2
45
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
9
Reyting 6,66
21

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?