OrcaScore
17

Forvet

Presley Ortiz

Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.223 dk
Gol
21
G+A / 90 dk: 1,01
Asist
4
Ortalama reyting
7,23
Yaş23
Doğum tarihi4 Mar 2003
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 0
Dakika42
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet8 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma17
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,88
En yüksek hız (km/sa)33,35
Maç / İlk 113 / 2
Dakika242
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)11 (3)
Pas · isabet49 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele17 / 35
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma102
Top kaybı25
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1128 / 24
Dakika1.939
Reyting7,39
Gol / Asist21 / 4
Şut (isabetli)72 (41)
Pas · isabet376 · %77
Kilit pas27
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele148 / 462
Başarılı çalım55
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%29
İsabetli uzun top6
İsabetli orta7
Kazanılan hava topu15
Uzaklaştırma2
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul14
Ofsayt37

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum68
Teknik66
Taktik39
Savunma29
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 Sydney FC – Central Coast Mariners 4–1 30' 6.1
1 Kas 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 1–1 3' –
17 Eki 2026 Central Coast Mariners – Newcastle Jets 2–2 9' 6.4
13 Eyl 2026 APIA Leichhardt FC – Sydney United 58 1–3 90' 6.5
6 Eyl 2026 APIA Leichhardt FC – North West Sydney Spirit 3–0 77' 7.0
30 Ağu 2026 APIA Leichhardt FC – St George City FA 4–2 90' 8.5
23 Ağu 2026 Sydney United 58 – APIA Leichhardt FC 0–0 74' 6.1
19 Ağu 2026 APIA Leichhardt FC – Melbourne Victory 0–1 50' 6.8
15 Ağu 2026 APIA Leichhardt FC – SD Raiders 3–1 62' 9.9
12 Ağu 2026 APIA Leichhardt FC – Sydney United 58 4–3 102' 6.7
8 Ağu 2026 St George Saints FC – APIA Leichhardt FC 0–0 60' 6.7
2 Ağu 2026 Sydney Olympic – APIA Leichhardt FC 1–3 90' 6.5
25 Tem 2026 APIA Leichhardt FC – University of NSW 4–1 90' 9.3
18 Tem 2026 Western Sydney Wanderers Academy Youth – APIA Leichhardt FC 3–5 90' 9.5
14 Tem 2026 APIA Leichhardt FC – Peninsula Power 2–1 90' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Manly Yeni kulüp: APIA Leichhardt
    Transfer Belirtilmemiş
  3. St George Yeni kulüp: Manly
    Transfer Belirtilmemiş
  4. AC Cacém Yeni kulüp: St George
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Belenenses U19 Yeni kulüp: AC Cacém
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan7,26
Son maç puanı6,16 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,26 Şub 2026 Haz 2026 Kas 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,4 6,5 7,0 8,5 6,1 6,8 9,9 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NPL New South Wales APIA Leichhardt FC 28 (24) 1.939 21 4 7,39
2026 Australia Cup APIA Leichhardt FC 3 (2) 242 0 0 6,77
2026 A-League Men Central Coast Mariners 3 (0) 42 0 0 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NPL New South Wales 2024 · forvetler arasında yüzdelik (51 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 56 xG 50 Şut 54 xA 42 Kilit pas 42 Başarılı çalım 62 Kazanılan hava topu 76 Reyting 27

25 maç · 1.651 dk

Presley Ortiz: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,44
56
xG / 90 dk 0,40
50
Şut / 90 dk 2,34
54
xA / 90 dk 0,07
42
Kilit pas / 90 dk 0,82
42
Başarılı çalım / 90 dk 2,18
62
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,13
76
Reyting 6,71
27

Nasıl hesaplıyoruz?