OrcaScore
11

Forvet

Pemi Aderoju

  • Crawley Town
  • England
  • 21 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
476 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,38
Asist
0
Ortalama reyting
6,79
Yaş21
Doğum tarihi1 Oca 2005
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri110 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 3
Dakika442
Reyting6,80
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet46 · %63
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele33 / 78
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,88 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%29
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma137
Top kaybı55
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma12
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul16
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,14
En yüksek hız (km/sa)35,78
Maç / İlk 111 / 0
Dakika34
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet8 · %50
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,15 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma16
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum64
Teknik49
Taktik48
Savunma28
Yaratıcılık36

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Oldham Athletic – Crawley 0–1 51' 6.1
24 Eki 2026 Crawley – Tranmere Rovers 1–1 21' 6.7
20 Eki 2026 Crawley – Shrewsbury Town 2–3 19' 6.4
19 Eyl 2026 Grimsby Town – Crawley 2–0 34' 6.6
12 Eyl 2026 Crawley – Cheltenham Town 1–3 26' 6.4
5 Eyl 2026 Accrington Stanley – Crawley 3–2 24' 7.2
1 Eyl 2026 Northampton Town – Crawley 1–1 65' 6.8
29 Ağu 2026 Crawley – Bristol Rovers 0–2 90' 7.1
22 Ağu 2026 Rochdale – Crawley 1–2 89' 8.1
15 Ağu 2026 Crawley – Crewe Alexandra 0–1 23' 6.6
8 Ağu 2026 Watford – Crawley 1–0 34' 6.7
3 Ağu 2026 York City – Crawley 0–2 – –
28 Tem 2026 Oxford United – Crawley 3–1 – –
2 May 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 1–3 12' 6.6
28 Nis 2026 Peterborough United – Mansfield Town 0–0 8' 6.5

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 7 kayıt
  1. Crawley Yeni kulüp: Peterborough Utd
    Kiralık dönüşü
  2. Peterborough Utd Yeni kulüp: Crawley
    Kiralık
  3. Transfer
  4. Kiralık
  5. Kiralık
  6. Kiralık
  7. Kempston Yeni kulüp: Biggleswade
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,96
Son maç puanı6,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,96 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,7 6,4 6,6 6,4 7,2 6,8 7,1 8,1 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Crawley 10 (3) 442 2 0 6,80
2026 EFL Cup Crawley 1 (0) 34 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 82 xG 95 Şut 22 xA 37 Kilit pas 12 Başarılı çalım 22 Kazanılan hava topu 50 Reyting 90

6 maç · 328 dk

Pemi Aderoju: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,55
82
xG / 90 dk 0,24
95
Şut / 90 dk 1,65
22
xA / 90 dk 0,00
37
Kilit pas / 90 dk 0,27
12
Başarılı çalım / 90 dk 0,27
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,20
50
Reyting 7,03
90

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?