OrcaScore
45

Orta saha

Pedro Vite

  • Pumas UNAM
  • Ecuador
  • 24 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.627 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
2
Ortalama reyting
7,04
Yaş24
Doğum tarihi9 Mar 2002
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6 Mn €
Sözleşme bitişi18 Tem 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 13
Dakika1.075
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet607 · %87
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası22 / 12
Kazanılan ikili mücadele47 / 93
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,32 / 0,97
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top28
İsabetli orta10
Topla buluşma785
Top kaybı141
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma16
Top kazanma70
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul22
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika192
Reyting7,17
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet113 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası6 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta2
Topla buluşma141
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma3
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,43
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet302 · %89
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası15 / 6
Kazanılan ikili mücadele23 / 45
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,84
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta3
Topla buluşma363
Top kaybı53
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma2
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)41,84
En yüksek hız (km/sa)29,01

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik55
Taktik54
Savunma50
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Milli takım

  • Ecuador24 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Club Puebla – Pumas UNAM 1–2 88' 6.8
25 Eki 2026 Pumas UNAM – Tigres UANL 1–1 80' 6.7
22 Eki 2026 Santos Laguna – Pumas UNAM 2–0 90' 6.9
17 Eki 2026 Atlante FC – Pumas UNAM 1–2 90' 6.9
12 Eki 2026 Pumas UNAM – Cruz Azul 3–3 77' 6.9
5 Eki 2026 Ecuador – Panama 7–8 – –
1 Eki 2026 Japan – Ecuador 5–4 – –
24 Eyl 2026 South Korea – Ecuador 3–0 67' 6.7
20 Eyl 2026 Atlas FC – Pumas UNAM 1–1 90' 7.0
14 Eyl 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 61' 6.6
11 Eyl 2026 Pumas UNAM – León 3–1 90' 7.8
29 Ağu 2026 Club Tijuana – Pumas UNAM 2–0 24' 6.4
24 Ağu 2026 Pumas UNAM – Club Necaxa 1–1 45' 6.7
16 Ağu 2026 Pumas UNAM – Querétaro FC 0–0 70' 6.7
12 Ağu 2026 Columbus – Pumas UNAM 4–3 45' 7.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 5.9M €
  1. Vancouver Yeni kulüp: Pumas
    Transfer 3.8M €
  2. Ind. del Valle Yeni kulüp: Vancouver
    Transfer 2.1M €
  3. Transfer
  4. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)55
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,09 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,7 6,9 6,9 6,9 6,7 7,0 6,6 7,8 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura Pumas UNAM 14 (13) 1.075 1 1 6,90
2026 FIFA World Cup Ecuador 4 (4) 360 0 1 7,43
2026 Leagues Cup Pumas UNAM 3 (2) 192 0 0 7,17

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (249 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 48 Kilit pas 24 Başarılı pas 84 Pas isabeti 78 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 22 Top kapma + pas arası 60 Reyting 66

31 maç · 2.261 dk

Pedro Vite: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,11
48
Kilit pas / 90 dk 0,80
24
Başarılı pas / 90 dk 49,3
84
Pas isabeti %87,4
78
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,48
22
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,87
60
Reyting 6,98
66

Nasıl hesaplıyoruz?