OrcaScore
7

Orta saha

Pedro Neto

  • Chelsea
  • Portugal
  • 26 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.099 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,49
Asist
2
Ortalama reyting
7,03
Yaş26
Doğum tarihi9 Mar 2000
Boy172 cm
Kilo62 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri58 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2032

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika683
Reyting7,12
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)17 (12)
Pas · isabet201 · %84
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası15 / 6
Kazanılan ikili mücadele35 / 78
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,79 / 0,99
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top4
İsabetli orta6
Topla buluşma354
Top kaybı86
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma6
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,44
En yüksek hız (km/sa)35,26
Maç / İlk 113 / 3
Dakika258
Reyting6,47
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet106 · %86
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 28
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,47
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma151
Top kaybı36
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,26
En yüksek hız (km/sa)35,12
Maç / İlk 113 / 1
Dakika158
Reyting7,30
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet68 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı28
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum68
Teknik67
Taktik45
Savunma32
Yaratıcılık72

Karakteristikler

Güçlü yönler

6137

Milli takım

  • Portugal33 maç · 3 gol · ilk maç Kas 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Chelsea – Manchester United 2–0 87' 7.1
28 Eki 2026 Liverpool FC – Chelsea 7–6 90' 7.4
24 Eki 2026 Chelsea – Tottenham Hotspur 0–2 88' 6.8
17 Eki 2026 Everton – Chelsea 0–2 89' 9.7
10 Eki 2026 Chelsea – Bournemouth 5–1 83' 6.8
4 Eki 2026 Portugal – Norway 2–1 – –
1 Eki 2026 Denmark – Portugal 2–4 81' 5.7
27 Eyl 2026 Norway – Portugal 1–2 87' 6.5
24 Eyl 2026 Portugal – Wales 1–0 90' 7.2
18 Eyl 2026 Brentford – Chelsea 3–0 87' 6.1
12 Eyl 2026 Chelsea – Hull City 2–2 86' 6.1
9 Eyl 2026 Chelsea – Leeds United 6–3 45' 7.7
6 Eyl 2026 Arsenal – Chelsea 2–1 81' 6.3
30 Ağu 2026 Chelsea – Brighton & Hove Albion 4–3 68' 8.1
27 Ağu 2026 Chelsea – Luton Town 2–0 23' 6.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 88.9M €
  1. Wolves Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 60M €
  2. Lazio Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 17.9M €
  3. Braga Yeni kulüp: Lazio
    Transfer 11M €
  4. Lazio Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  5. Braga Yeni kulüp: Lazio
    Kiralık
  6. Braga U17 Yeni kulüp: Braga
    Transfer
  7. Vianense Yth. Yeni kulüp: PEJ - AD
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)65
Ortalama puan6,97
Son maç puanı7,231 Eki 2026
Kaçırılan maç14 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,97 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,4 6,8 9,7 6,8 5,7 6,5 7,2 6,1 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Chelsea 9 (8) 683 3 1 7,12
2026 UEFA Nations League Portugal 3 (3) 258 0 1 6,47
2026 EFL Cup Chelsea 3 (1) 158 1 0 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

FIFA World Cup 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (17 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 27 Kilit pas 15 Başarılı pas 38 Pas isabeti 68 İlerletici top taşıma 74 Başarılı çalım 44 Top kapma + pas arası 15 Reyting 15

5 maç · 352 dk

Pedro Neto: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
27
Kilit pas / 90 dk 0,51
15
Başarılı pas / 90 dk 34,0
38
Pas isabeti %88,7
68
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,84
74
Başarılı çalım / 90 dk 0,77
44
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,02
15
Reyting 6,84
15

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?