OrcaScore
10

Forvet

Pavel Šulc

Sakat — Meniscus Injury · Dönüş: 10 Oca 2027
Takip et Karşılaştır
Maç
12
660 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,68
Asist
3
Ortalama reyting
6,74
Yaş25
Doğum tarihi29 Ara 2000
Boy177 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri21 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Meniscus Injury · Oynamıyor 21 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 10 Oca 2027
  • Sakatlık Knee Injury · Eksik Bitti: 22 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 0
Dakika45
Reyting7,40
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet9 · %78
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,86 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma16
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,29
En yüksek hız (km/sa)35,46
Maç / İlk 113 / 3
Dakika198
Reyting5,97
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet51 · %73
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,19 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma78
Top kaybı23
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,15
En yüksek hız (km/sa)32,71
Maç / İlk 117 / 5
Dakika417
Reyting6,89
Gol / Asist1 / 3
Şut (isabetli)6 (4)
Pas · isabet118 · %78
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 43
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,35 / 0,77
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma179
Top kaybı48
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma6
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)53,07
En yüksek hız (km/sa)34,78

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum70
Teknik58
Taktik50
Savunma36
Yaratıcılık61

Karakteristikler

Güçlü yönler

12526

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Czechia27 maç · 5 gol · ilk maç Mar 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
18 Eki 2026 Olympique Lyonnais – OGC Nice 2–1 81' 7.2
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 20' 7.1
9 Eki 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 78' 6.5
6 Eki 2026 England – Czechia 3–0 90' 6.6
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 25' 4.7
26 Eyl 2026 Czechia – Croatia 1–2 83' 6.6
19 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 64' 7.4
16 Eyl 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 25' 7.7
12 Eyl 2026 Paris FC – Olympique Lyonnais 0–0 90' 7.1
4 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – AJ Auxerre 3–1 67' 6.8
29 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Le Havre 1–1 10' 6.6
26 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Fenerbahçe 1–2 14' 6.8
22 Ağu 2026 Toulouse – Olympique Lyonnais 0–2 27' 6.6
15 Tem 2026 Olympique Lyonnais – Servette FC 2–1 – –
25 Haz 2026 Czechia – Mexico 0–3 90' 6.4

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 7.5M €
  1. Viktoria Plzeň Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 7.5M €
  2. Jablonec Yeni kulüp: Viktoria Plzeň
    Kiralık dönüşü
  3. Viktoria Plzeň Yeni kulüp: Jablonec
    Kiralık
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer
  9. Opava Yeni kulüp: Viktoria Plzeň B
    Kiralık dönüşü
  10. Viktoria Plzeň B Yeni kulüp: Opava
    Kiralık
  11. Transfer
  12. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,79
Son maç puanı7,218 Eki 2026
Kaçırılan maç133 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 6,79 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,1 6,5 6,6 4,7 6,6 7,4 7,7 7,1 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 Olympique Lyonnais 7 (5) 417 1 3 6,89
2026 UEFA Nations League Czechia 3 (3) 198 0 0 5,97
2026 UEFA Europa League Olympique Lyonnais 2 (0) 45 1 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 85 Kilit pas 72 Başarılı pas 14 Pas isabeti 12 İlerletici top taşıma 31 Başarılı çalım 56 Top kapma + pas arası 4 Reyting 22

8 maç · 475 dk

Pavel Šulc: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,22
85
Kilit pas / 90 dk 1,52
72
Başarılı pas / 90 dk 20,5
14
Pas isabeti %75,0
12
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,19
31
Başarılı çalım / 90 dk 0,76
56
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,14
4
Reyting 6,66
22

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?