OrcaScore
10

Orta saha

Paulius Golubickas

  • FK Žalgiris
  • Lithuania
  • 27 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
41
3.087 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
4
Ortalama reyting
6,89
Yaş27
Doğum tarihi19 Ağu 1999
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri360 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1132 / 31
Dakika2.637
Reyting6,99
Gol / Asist2 / 3
Şut (isabetli)32 (13)
Pas · isabet982 · %82
Kilit pas43
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele187 / 423
Başarılı çalım30
Sarı kart / Kırmızı kart7 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%6
İsabetli uzun top19
İsabetli orta13
Kazanılan hava topu23
Uzaklaştırma14
Top kazanma143
Maruz kaldığı faul51
Yaptığı faul24
Ofsayt3
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika99
Reyting7,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet70 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele7 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 118 / 3
Dakika351
Reyting6,41
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet103 · %80
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele15 / 47
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma156
Top kaybı45
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma1
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik52
Taktik28
Savunma31
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Lithuania39 maç · 2 gol · ilk maç Mar 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Žalgiris 0–0 90' 6.7
18 Eki 2026 FK Žalgiris – FC Hegelmann 4–1 81' 7.9
10 Eki 2026 FK Žalgiris – FK Sūduva Marijampolė 4–0 81' 7.1
19 Eyl 2026 FK Transinvest – FK Žalgiris 3–0 83' 6.0
16 Eyl 2026 FK Žalgiris – FK Kauno Žalgiris 3–2 90' 7.9
13 Eyl 2026 FK Sūduva Marijampolė – FK Žalgiris 0–0 27' 6.5
6 Eyl 2026 FK Žalgiris – Šiauliai FA 1–0 63' 7.2
30 Ağu 2026 FK Panevėžys – FK Žalgiris 2–0 75' 7.3
23 Ağu 2026 FK Žalgiris – Džiugas Telšiai 2–0 90' 6.8
16 Ağu 2026 FK Žalgiris – FK Banga Gargždai 2–3 59' 6.3
13 Ağu 2026 HNK Hajduk Split – FK Žalgiris 4–0 – –
6 Ağu 2026 FK Žalgiris – HNK Hajduk Split 2–5 – –
30 Tem 2026 FK Žalgiris – Dinamo Tbilisi 7–2 – –
27 Tem 2026 FC Hegelmann – FK Žalgiris 2–3 47' 6.8
23 Tem 2026 Dinamo Tbilisi – FK Žalgiris 3–0 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 50k €
  1. Radomiak Yeni kulüp: Žalgiris
    Bonservissiz
  2. KuPS Yeni kulüp: Radomiak
    Kiralık dönüşü
  3. Radomiak Yeni kulüp: KuPS
    Kiralık
  4. Žalgiris Yeni kulüp: Radomiak
    Bonservissiz
  5. Gorica Yeni kulüp: Žalgiris
    Bonservissiz
  6. Gorica Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  7. Dainava Yeni kulüp: Gorica
    Kiralık dönüşü
  8. Gorica Yeni kulüp: Dainava
    Kiralık
  9. Dainava Yeni kulüp: Gorica
    Transfer 50k €
  10. Gorica Yeni kulüp: Dainava
    Kiralık dönüşü
  11. Dainava Yeni kulüp: Gorica
    Kiralık
  12. Sūduva Yeni kulüp: Dainava
    Kiralık dönüşü
  13. Dainava Yeni kulüp: Sūduva
    Kiralık
  14. Yeovil U18 Yeni kulüp: Dainava
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan7,01
Son maç puanı6,726 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,01 Şub 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,9 7,1 6,0 7,9 6,5 7,2 7,3 6,8 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 TOPLYGA FK Žalgiris 32 (31) 2.637 2 3 6,99
2026 World Cup Qual. UEFA Lithuania 8 (3) 351 0 1 6,41
2026 LFF Cup FK Žalgiris 1 (1) 99 0 0 7,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

TOPLYGA 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 98 Kilit pas 98 Başarılı pas 71 Pas isabeti 73 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 69 Top kapma + pas arası 15 Reyting 100

33 maç · 2.867 dk

Paulius Golubickas: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,32
98
Kilit pas / 90 dk 2,42
98
Başarılı pas / 90 dk 33,0
71
Pas isabeti %82,9
73
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,51
69
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,91
15
Reyting 7,61
100

Nasıl hesaplıyoruz?