OrcaScore
10

Orta saha

Paul Wanner

Takip et Karşılaştır
Maç
10
605 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,45
Asist
3
Ortalama reyting
6,99
Yaş20
Doğum tarihi22 Ara 2005
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri23 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Foot Injury · Oynamıyor 28 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 24 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 4
Dakika402
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)8 (5)
Pas · isabet214 · %90
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası13 / 2
Kazanılan ikili mücadele22 / 41
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,71 / 0,87
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta3
Topla buluşma280
Top kaybı41
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma4
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)51,53
En yüksek hız (km/sa)33,27
Maç / İlk 112 / 1
Dakika113
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet50 · %84
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 11
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma67
Top kaybı14
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,04
En yüksek hız (km/sa)30,72
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet25 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma39
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,33
En yüksek hız (km/sa)29,77

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik55
Taktik45
Savunma41
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

6

Milli takım

  • Austria9 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eyl 2026 Austria – Kosovo 3–1 68' 6.6
24 Eyl 2026 Austria – Israel 3–1 45' 7.4
20 Eyl 2026 FC Twente – PSV Eindhoven 3–2 80' 6.9
13 Eyl 2026 PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 4–1 77' 8.0
10 Eyl 2026 PSV Eindhoven – Shakhtar Donetsk 1–1 90' 6.9
5 Eyl 2026 AFC Ajax – PSV Eindhoven 1–3 45' 7.0
30 Ağu 2026 FC Utrecht – PSV Eindhoven 1–6 25' 7.3
23 Ağu 2026 PSV Eindhoven – Groningen 5–1 22' 6.5
15 Ağu 2026 Excelsior – PSV Eindhoven 1–2 63' 6.6
8 Ağu 2026 PSV Eindhoven – Fortuna Sittard 2–2 90' 6.7
2 Ağu 2026 PSV Eindhoven – AZ Alkmaar 0–4 27' 6.8
2 Tem 2026 Spain – Austria 3–0 90' 6.2
28 Haz 2026 Algeria – Austria 3–3 45' 6.5
22 Haz 2026 Argentina – Austria 2–0 68' 6.2
17 Haz 2026 Austria – Jordan 3–1 31' 6.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 15M €
  1. Bayern Yeni kulüp: PSV
    Transfer 15M €
  2. Heidenheim Yeni kulüp: Bayern
    Kiralık dönüşü
  3. Bayern Yeni kulüp: Heidenheim
    Kiralık
  4. Elversberg Yeni kulüp: Bayern
    Kiralık dönüşü
  5. Bayern Yeni kulüp: Elversberg
    Kiralık
  6. Bayern U19 Yeni kulüp: Bayern
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,627 Eyl 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,94 Kas 2025 Mar 2026 Eyl 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,4 6,9 8,0 6,9 7,0 7,3 6,5 6,6 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 VriendenLoterij Eredivisie PSV Eindhoven 7 (4) 402 0 2 7,00
2026 UEFA Nations League Austria 2 (1) 113 0 1 7,00
2026 UEFA Champions League PSV Eindhoven 1 (1) 90 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (227 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 20 Başarılı pas 21 Pas isabeti 12 İlerletici top taşıma 11 Başarılı çalım 74 Top kapma + pas arası 76 Reyting 12

6 maç · 280 dk

Paul Wanner: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,20
73
Kilit pas / 90 dk 0,64
20
Başarılı pas / 90 dk 25,1
21
Pas isabeti %77,2
12
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
11
Başarılı çalım / 90 dk 1,29
74
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,54
76
Reyting 6,56
12

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?