OrcaScore
10

Forvet

Paul Mullin

Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.086 dk
Gol
8
G+A / 90 dk: 0,66
Asist
0
Ortalama reyting
6,84
Yaş31
Doğum tarihi6 Kas 1994
Boy178 cm
Kilo71 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri320 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 0
Dakika20
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet7 · %86
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma8
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1114 / 12
Dakika1.004
Reyting6,86
Gol / Asist8 / 0
Şut (isabetli)30 (17)
Pas · isabet172 · %66
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele37 / 132
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)3 / 0
Beklenen gol / asist4,94 / 0,57
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%27
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma326
Top kaybı117
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma10
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul18
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)107,50
En yüksek hız (km/sa)33,24
Maç / İlk 111 / 1
Dakika62
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet3 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma11
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik50
Taktik47
Savunma30
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Zayıf yönler

1416

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Swindon Town – Rotherham United 2–1 76' 6.5
24 Eki 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 62' 8.2
20 Eki 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 90' 6.4
17 Eki 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 90' 5.8
10 Eki 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 90' 7.3
3 Eki 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 90' 6.6
26 Eyl 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 90' 7.6
22 Eyl 2026 York City – Rotherham United 5–6 20' 6.9
19 Eyl 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 79' 7.3
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 66' 6.9
5 Eyl 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 12' 6.5
1 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 67' 6.3
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 26' 7.6
22 Ağu 2026 Rotherham United – York City 1–1 76' 6.9
15 Ağu 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 90' 6.2

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 15 kayıt
  1. Wrexham Yeni kulüp: Rotherham
    Bonservissiz
  2. Bradford Yeni kulüp: Wrexham
    Kiralık dönüşü
  3. Wrexham Yeni kulüp: Bradford
    Kiralık
  4. Wigan Yeni kulüp: Wrexham
    Kiralık dönüşü
  5. Wrexham Yeni kulüp: Wigan
    Kiralık
  6. Cambridge Yeni kulüp: Wrexham
    Bonservissiz
  7. Tranmere Yeni kulüp: Cambridge
    Bonservissiz
  8. Cambridge Yeni kulüp: Tranmere
    Kiralık dönüşü
  9. Tranmere Yeni kulüp: Cambridge
    Kiralık
  10. Swindon Yeni kulüp: Tranmere
    Transfer Belirtilmemiş
  11. Morecambe Yeni kulüp: Swindon
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Huddersfield Yeni kulüp: Morecambe
    Bonservissiz
  13. Vauxhall Yeni kulüp: Huddersfield
    Kiralık dönüşü
  14. Huddersfield Yeni kulüp: Vauxhall
    Kiralık
  15. Huddersf. U18 Yeni kulüp: Huddersfield
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,64
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,64 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 8,2 6,4 5,8 7,3 6,6 7,6 6,9 7,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Rotherham United 14 (12) 1.004 8 0 6,86
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 62 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Rotherham United 1 (0) 20 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 95 xG 25 Şut 80 xA 37 Kilit pas 50 Başarılı çalım 35 Kazanılan hava topu 44 Reyting 86

8 maç · 506 dk

Paul Mullin: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,71
95
xG / 90 dk 0,00
25
Şut / 90 dk 3,02
80
xA / 90 dk 0,00
37
Kilit pas / 90 dk 0,89
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,36
35
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,96
44
Reyting 6,96
86

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?