OrcaScore
30

Defans

Paul Koller

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.103 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
1
Ortalama reyting
6,71
Yaş24
Doğum tarihi22 Şub 2002
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,4 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika641
Reyting6,52
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)9 (0)
Pas · isabet349 · %78
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası2 / 9
Kazanılan ikili mücadele38 / 68
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,57 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top22
İsabetli orta0
Topla buluşma439
Top kaybı86
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma25
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)66,09
En yüksek hız (km/sa)34,57
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet101 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele22 / 44
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu14
Uzaklaştırma17
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 113 / 2
Dakika192
Reyting7,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet64 · %59
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele15 / 23
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı30
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma8
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,45
En yüksek hız (km/sa)31,64

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik43
Taktik55
Savunma67
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 SK Sturm Graz – Red Bull Salzburg – – –
5 Kas 2026 SK Sturm Graz – NK Celje – – –
1 Kas 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 6.8
29 Eki 2026 SC Austria Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 90' 6.6
25 Eki 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 90' 6.5
22 Eki 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 90' 7.8
18 Eki 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 6.6
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 12' 6.7
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 7.0
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 5.5
16 Eyl 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 90' 7.4
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 – –
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 90' 6.8
30 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 81' 6.6
22 Ağu 2026 SK Sturm Graz – SC Austria Lustenau 1–1 11' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Altach Yeni kulüp: Sturm
    Transfer Belirtilmemiş
  2. GAK Yeni kulüp: Altach
    Transfer 300k €
  3. Admira Yeni kulüp: GAK
    Transfer Belirtilmemiş
  4. GAK Yeni kulüp: Admira
    Kiralık dönüşü
  5. Admira Yeni kulüp: GAK
    Kiralık
  6. Admira II U23 Yeni kulüp: Admira
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,86
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,86 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,6 6,5 7,8 6,6 6,7 7,0 5,5 7,4 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 9 (7) 641 0 0 6,52
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 3 (3) 270 0 1 6,67
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 192 0 0 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Austrian Bundesliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (87 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 19 Pas arası 83 Uzaklaştırma 51 Kazanılan hava topu 80 İkili mücadele başarısı 95 Pas isabeti 50 İlerletici top taşıma 45 Reyting 56

30 maç · 2.379 dk

Paul Koller: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,40
19
Pas arası / 90 dk 1,78
83
Uzaklaştırma / 90 dk 4,99
51
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,10
80
İkili mücadele başarısı %67,3
95
Pas isabeti %81,2
50
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Reyting 6,95
56

Nasıl hesaplıyoruz?