OrcaScore
6

Defans

Pará

Takip et Karşılaştır
Maç
42
3.428 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
2
Ortalama reyting
6,70
Yaş31
Doğum tarihi23 Ağu 1995
Boy167 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri325 B €
Sözleşme bitişi31 Mar 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1131 / 29
Dakika2.473
Reyting6,70
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet1.161 · %83
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası35 / 29
Kazanılan ikili mücadele86 / 180
Başarılı çalım18
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,80 / 2,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top69
İsabetli orta16
Topla buluşma1.791
Top kaybı384
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu23
Kazanılan yer ikilisi63
Uzaklaştırma56
Top kazanma100
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul22
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)183,75
En yüksek hız (km/sa)35,27
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 118 / 8
Dakika685
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet258 · %78
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası15 / 6
Kazanılan ikili mücadele28 / 55
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top45
İsabetli orta9
Topla buluşma450
Top kaybı111
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma17
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 16 kayıt · toplam bonservis 925k €
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. CSA Yeni kulüp: Operário-PR
    Bonservissiz
  3. Mirassol Yeni kulüp: CSA
    Bonservissiz
  4. Botafogo-SP Yeni kulüp: Mirassol
    Bonservissiz
  5. Sendai Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Bonservissiz
  6. Botafogo-SP Yeni kulüp: Sendai
    Bonservissiz
  7. Cruzeiro Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Bonservissiz
  8. Guarani Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  9. Cruzeiro Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık
  10. América-MG Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  11. Cruzeiro Yeni kulüp: América-MG
    Kiralık
  12. Figueirense Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  13. Cruzeiro Yeni kulüp: Figueirense
    Kiralık
  14. Athletico Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  15. Cruzeiro Yeni kulüp: Athletico
    Kiralık
  16. Bahia Yeni kulüp: Cruzeiro
    Transfer 925k €

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,82 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,71 Oca 2026 Haz 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,3 6,6 6,4 6,9 6,7 6,3 6,9 6,9 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 31 (29) 2.473 2 1 6,70
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 8 (8) 685 0 1 6,69
2026 Copa do Brasil São Bernardo 3 (3) 270 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (100 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 70 Pas arası 37 Uzaklaştırma 6 Kazanılan hava topu 25 İkili mücadele başarısı 41 Pas isabeti 24 İlerletici top taşıma 49 Reyting 28

6 maç · 337 dk

Pará: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,87
70
Pas arası / 90 dk 1,07
37
Uzaklaştırma / 90 dk 1,87
6
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,07
25
İkili mücadele başarısı %55,6
41
Pas isabeti %79,6
24
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,80
49
Reyting 6,72
28

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?