OrcaScore
19

Forvet

Pablo Vegetti

Takip et Karşılaştır
Maç
42
3.398 dk
Gol
14
G+A / 90 dk: 0,42
Asist
2
Ortalama reyting
6,68
Yaş38
Doğum tarihi15 Eki 1988
Boy187 cm
Kilo86 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 16
Dakika1.381
Reyting6,63
Gol / Asist8 / 0
Şut (isabetli)53 (23)
Pas · isabet224 · %68
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele60 / 160
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 2
Beklenen gol / asist6,61 / 0,63
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat14
Gol dönüşüm oranı%15
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma403
Top kaybı126
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu42
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma14
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul8
Ofsayt8
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 118 / 8
Dakika716
Reyting6,74
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)8 (5)
Pas · isabet144 · %63
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele54 / 134
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,15 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%38
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma251
Top kaybı96
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma14
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul8
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)76,84
En yüksek hız (km/sa)32,83
Maç / İlk 1118 / 15
Dakika1.301
Reyting6,69
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)38 (12)
Pas · isabet241 · %71
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası9 / 0
Kazanılan ikili mücadele83 / 163
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist0,55 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma405
Top kaybı115
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu51
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma16
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul13
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)134,16
En yüksek hız (km/sa)33,06

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum64
Teknik47
Taktik54
Savunma36
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

614

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 90' 6.5
26 Eki 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 86' 8.0
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 90' 6.7
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 74' 7.0
6 Eki 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 6.5
27 Eyl 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 7.0
20 Eyl 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 81' 7.4
12 Eyl 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 5.6
8 Eyl 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 90' 7.4
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 88' 7.9
30 Ağu 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 62' 6.3
23 Ağu 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 90' 6.1
20 Ağu 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 90' 5.8
16 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 – –
13 Ağu 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 1.5M €
  1. Vasco Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Belgrano Yeni kulüp: Vasco
    Transfer 1M €
  3. Instituto Yeni kulüp: Belgrano
    Bonservissiz
  4. Boca Unidos Yeni kulüp: Instituto
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Gimnasia Yeni kulüp: Boca Unidos
    Bonservissiz
  6. Colón Yeni kulüp: Gimnasia
    Kiralık dönüşü
  7. Gimnasia Yeni kulüp: Colón
    Kiralık
  8. Rangers Yeni kulüp: Gimnasia
    Transfer 500k €
  9. Gimnasia Yeni kulüp: Rangers
    Kiralık dönüşü
  10. Rangers Yeni kulüp: Gimnasia
    Kiralık
  11. Kiralık dönüşü
  12. Kiralık
  13. San Carlos Yeni kulüp: Rangers
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)49
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 8,0 6,7 7,0 6,5 7,0 7,4 5,6 7,4 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División Cerro Porteño 16 (16) 1.381 8 0 6,63
2026 Primera División, Apertura Cerro Porteño 18 (15) 1.301 3 2 6,69
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 8 (8) 716 3 0 6,74

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · forvetler arasında yüzdelik (15 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 97 xG 90 Şut 83 xA 63 Kilit pas 3 Başarılı çalım 17 Kazanılan hava topu 57 Reyting 77

7 maç · 591 dk

Pablo Vegetti: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,76
97
xG / 90 dk 0,08
90
Şut / 90 dk 3,50
83
xA / 90 dk 0,05
63
Kilit pas / 90 dk 0,46
3
Başarılı çalım / 90 dk 0,15
17
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,50
57
Reyting 6,81
77

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?