OrcaScore
4

Defans

Pablo Marí

  • Al Shamal SC
  • Spain
  • 33 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
928 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
6,70
Yaş33
Doğum tarihi31 Ağu 1993
Boy191 cm
Kilo87 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet175 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele5 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,25 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma207
Top kaybı22
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma14
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,60
En yüksek hız (km/sa)32,69
Maç / İlk 118 / 6
Dakika550
Reyting6,78
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet343 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele17 / 32
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Topla buluşma413
Top kaybı46
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma33
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)46,56
En yüksek hız (km/sa)32,63
Maç / İlk 111 / 1
Dakika108
Reyting5,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet41 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele6 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik46
Taktik64
Savunma72
Yaratıcılık38

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 4–1 90' 6.3
27 Eki 2026 Al Shamal SC – Al-Hilal 3–1 90' 6.7
23 Eki 2026 Al Shamal SC – Qatar SC 2–3 75' 6.7
17 Eki 2026 Lusail SC – Al Shamal SC 0–0 90' 7.3
12 Eki 2026 Tractor FC – Al Shamal SC 0–0 90' 6.9
8 Eki 2026 Al Shamal SC – Al Duhail 0–4 16' 6.4
22 Eyl 2026 Al Bidda SC – Al Shamal SC 0–4 – –
14 Eyl 2026 Al Shamal SC – Al-Ittihad 1–1 90' 6.7
10 Eyl 2026 Al-Wakrah – Al Shamal SC 1–1 90' 7.8
4 Eyl 2026 Al Shamal SC – Al-Shahaniya 4–2 90' 6.1
1 Eyl 2026 Al Shamal SC – Al-Rayyan 3–3 90' 5.9
27 Ağu 2026 Al-Gharafa – Al Shamal SC 1–3 90' 7.3
21 Ağu 2026 Al-Arabi SC – Al Shamal SC 2–2 9' 6.3
13 Nis 2026 Al-Hilal – Al-Sadd 5–7 55' 6.7
16 Şub 2026 Al-Hilal – Al-Wahda FC 2–1 61' 6.4

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 21 kayıt · toplam bonservis 18.8M €
  1. Al-Hilal Yeni kulüp: Al Shamal SC
    Bonservissiz
  2. Fiorentina Yeni kulüp: Al-Hilal
    Transfer 2M €
  3. Monza Yeni kulüp: Fiorentina
    Transfer 2.7M €
  4. Arsenal Yeni kulüp: Monza
    Transfer 6.2M €
  5. Monza Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  6. Arsenal Yeni kulüp: Monza
    Kiralık
  7. Udinese Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  8. Arsenal Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık
  9. Flamengo Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer 6M €
  10. Arsenal Yeni kulüp: Flamengo
    Kiralık dönüşü
  11. Flamengo Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık
  12. Man City Yeni kulüp: Flamengo
    Transfer 1.7M €
  13. Deportivo Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  14. Man City Yeni kulüp: Deportivo
    Kiralık
  15. NAC Breda Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  16. Man City Yeni kulüp: NAC Breda
    Kiralık
  17. Girona Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  18. Man City Yeni kulüp: Girona
    Kiralık
  19. Gimnàstic Yeni kulüp: Man City
    Transfer 200k €
  20. Mallorca B Yeni kulüp: Gimnàstic
    Bonservissiz
  21. Mallorca U19 Yeni kulüp: Mallorca B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,70
Son maç puanı6,330 Eki 2026
Kaçırılan maç51 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,70 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,7 6,7 7,3 6,9 6,4 6,7 7,8 6,1 5,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stars League Al Shamal SC 8 (6) 550 1 0 6,78
2026 AFC Champions League Elite Al Shamal SC 3 (3) 270 0 0 6,77
2026 Qatar Cup Al Shamal SC 1 (1) 108 0 0 5,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (167 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 54 Pas arası 42 Uzaklaştırma 94 Kazanılan hava topu 91 İkili mücadele başarısı 93 Pas isabeti 96 İlerletici top taşıma 19 Reyting 92

4 maç · 339 dk

Pablo Marí: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,59
54
Pas arası / 90 dk 1,06
42
Uzaklaştırma / 90 dk 6,90
94
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,92
91
İkili mücadele başarısı %66,7
93
Pas isabeti %91,9
96
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
19
Reyting 7,25
92

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?