OrcaScore
77

Orta saha

Paata Gudushauri

  • Nasaf Qarshi
  • Georgia
  • 29 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
31
1.807 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,40
Asist
3
Ortalama reyting
6,96
Yaş29
Doğum tarihi7 Haz 1997
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri245 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 0
Dakika43
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet11 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 5
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma24
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,76
En yüksek hız (km/sa)26,25
Maç / İlk 1119 / 15
Dakika1.270
Reyting7,01
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)22 (15)
Pas · isabet407 · %77
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele94 / 214
Başarılı çalım28
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%18
İsabetli uzun top17
İsabetli orta10
Kazanılan hava topu6
Uzaklaştırma12
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul15
Ofsayt6
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1110 / 6
Dakika494
Reyting6,91
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)10 (1)
Pas · isabet175 · %78
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele46 / 99
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%10
İsabetli uzun top5
İsabetli orta6
Kazanılan hava topu7
Uzaklaştırma8
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul6
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum56
Teknik68
Taktik35
Savunma36
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Surkhon Termez – Nasaf Qarshi 1–1 58' 7.1
28 Eki 2026 Nasaf Qarshi – Al Kuwait SC 0–1 27' 6.7
24 Eki 2026 Nasaf Qarshi – FC Sogdiana Jizzakh 2–1 79' 7.5
17 Eki 2026 Lokomotiv Tashkent – Nasaf Qarshi 0–0 79' 7.3
14 Eki 2026 Nasaf Qarshi – Al-Wahda FC 1–2 16' 6.8
9 Eki 2026 Nasaf Qarshi – Dinamo Samarqand 2–1 7' 6.7
20 Eyl 2026 FC Andijon – Nasaf Qarshi 1–4 75' 6.7
16 Eyl 2026 Al Khaldiya – Nasaf Qarshi 0–0 – –
9 Eyl 2026 Nasaf Qarshi – FC Bunyodkor 3–0 66' 7.0
4 Eyl 2026 Nasaf Qarshi – Neftchi Fergana 6–2 3' –
30 Ağu 2026 Navbahor Namangan – Nasaf Qarshi 1–0 – –
26 Ağu 2026 PFK Qizilqum – Nasaf Qarshi 1–0 56' 6.8
21 Ağu 2026 Navbahor Namangan – Nasaf Qarshi 1–0 44' 6.6
16 Ağu 2026 Nasaf Qarshi – Pakhtakor Tashkent 1–2 – –
8 Ağu 2026 Nasaf Qarshi – FK Kokand 1912 0–0 27' 6.5

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 120k €
  1. Iberia Yeni kulüp: Nasaf
    Bonservissiz
  2. Torpedo Kutaisi Yeni kulüp: Iberia
    Bonservissiz
  3. Takımsız Yeni kulüp: Torpedo Kutaisi
    Transfer
  4. Sakhnin Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Dinamo Batumi Yeni kulüp: Sakhnin
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Dila Yeni kulüp: Dinamo Batumi
    Transfer 120k €
  7. Kariyer arası Yeni kulüp: Dila
    Transfer
  8. WIT Georgia Yeni kulüp: Kariyer arası
    Transfer
  9. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,05
Son maç puanı6,728 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 10 7,05 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,5 7,3 6,8 6,7 6,7 7,0 6,8 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Erovnuli Liga FC Iberia 1999 19 (15) 1.270 4 2 7,01
2026 Uzbekistan Super League Nasaf Qarshi 10 (6) 494 1 1 6,91
2026 AFC Champions League Two Nasaf Qarshi 2 (0) 43 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Erovnuli Liga 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (99 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 65 Kilit pas 61 Başarılı pas 25 Pas isabeti 18 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 77 Top kapma + pas arası 61 Reyting 80

19 maç · 1.216 dk

Paata Gudushauri: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,11
65
Kilit pas / 90 dk 0,96
61
Başarılı pas / 90 dk 21,4
25
Pas isabeti %76,3
18
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,52
77
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,41
61
Reyting 7,01
80

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?