OrcaScore
7

Orta saha

Ousseni Bouda

Takip et Karşılaştır
Maç
37
2.783 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
2
Ortalama reyting
6,87
Yaş26
Doğum tarihi28 Nis 2000
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,7 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1132 / 26
Dakika2.396
Reyting6,86
Gol / Asist7 / 1
Şut (isabetli)51 (21)
Pas · isabet598 · %80
Kilit pas39
Top kapma / Pas arası36 / 19
Kazanılan ikili mücadele161 / 378
Başarılı çalım31
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist5,98 / 3,76
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat10
Kaçırılan büyük fırsat9
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen2
İsabetli uzun top23
İsabetli orta31
Topla buluşma1.218
Top kaybı378
Top kaptırma64
Kazanılan hava topu34
Kazanılan yer ikilisi127
Uzaklaştırma24
Top kazanma92
Maruz kaldığı faul60
Yaptığı faul46
Ofsayt12
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)255,05
En yüksek hız (km/sa)35,28
Maç / İlk 112 / 2
Dakika179
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet51 · %69
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele9 / 17
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta4
Topla buluşma101
Top kaybı38
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika208
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet53 · %62
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele15 / 33
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma104
Top kaybı44
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma3
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik51
Taktik42
Savunma33
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 San Jose Earthquakes – Real Salt Lake 2–1 90' 8.5
29 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 90' 7.3
25 Eki 2026 FC Dallas – San Jose Earthquakes 3–0 90' 6.7
18 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 23' 6.5
15 Eki 2026 Real Salt Lake – San Jose Earthquakes 1–1 90' 7.6
11 Eki 2026 Colorado Rapids – San Jose Earthquakes 1–1 31' 6.4
28 Eyl 2026 Central African Republic – Burkina Faso 0–1 89' 6.9
25 Eyl 2026 Burkina Faso – Benin 1–1 90' 7.0
20 Eyl 2026 San Jose Earthquakes – Los Angeles FC 2–2 62' 6.1
13 Eyl 2026 San Jose Earthquakes – Houston Dynamo 1–0 82' 6.6
10 Eyl 2026 San Diego FC – San Jose Earthquakes 2–3 60' 7.3
6 Eyl 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 69' 6.1
30 Ağu 2026 Houston Dynamo – San Jose Earthquakes 0–0 90' 6.8
23 Ağu 2026 San Jose Earthquakes – Minnesota United 1–5 66' 6.2
20 Ağu 2026 LA Galaxy – San Jose Earthquakes 1–0 45' 6.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt
  1. Monterey Bay Yeni kulüp: San Jose
    Kiralık dönüşü
  2. San Jose Yeni kulüp: Monterey Bay
    Kiralık
  3. Transfer
  4. Black Rock FC Yeni kulüp: Stanford Cardinal
    Bonservissiz
  5. Right to Dream Yeni kulüp: Black Rock FC
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,85
Son maç puanı8,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,85 Oca 2026 Haz 2026 Kas 2026 8,5

Son 10 maç

8,5 7,3 6,7 6,5 7,6 6,4 6,9 7,0 6,1 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS San Jose Earthquakes 32 (26) 2.396 7 1 6,86
2026 US Open Cup San Jose Earthquakes 3 (2) 208 0 1 6,90
2026 Africa Cup of Nations Qual. Burkina Faso 2 (2) 179 0 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · forvetler arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 30 xG 23 Şut 28 xA 63 Kilit pas 75 Başarılı çalım 78 Kazanılan hava topu 55 Reyting 14

7 maç · 474 dk

Ousseni Bouda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,19
30
xG / 90 dk 0,21
23
Şut / 90 dk 2,09
28
xA / 90 dk 0,16
63
Kilit pas / 90 dk 1,90
75
Başarılı çalım / 90 dk 1,52
78
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,76
55
Reyting 6,57
14

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?