OrcaScore
10

Orta saha

Otar Kiteishvili

  • SK Sturm Graz
  • Georgia
  • 30 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
6
202 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,45
Asist
0
Ortalama reyting
6,68
Yaş30
Doğum tarihi26 Mar 1996
Boy170 cm
Kilo65 kg
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri3,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Calf Injury · Oynamıyor 2 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 0
Dakika53
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet21 · %71
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 9
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist0,91 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma47
Top kaybı17
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,92
En yüksek hız (km/sa)31,88
Maç / İlk 113 / 2
Dakika136
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet99 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma134
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,56
En yüksek hız (km/sa)32,20
Maç / İlk 111 / 0
Dakika13
Reyting7,40
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet6 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele1 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%100
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum63
Teknik55
Taktik48
Savunma42
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

267

Milli takım

  • Georgia57 maç · 4 gol · ilk maç Oca 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Eki 2026 Hungary – Georgia 1–0 50' 6.3
28 Eyl 2026 Georgia – Ukraine 0–0 73' 7.0
25 Eyl 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 13' 6.8
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 24' 6.3
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 29' 6.3
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 13' 7.4
28 Tem 2026 Heart of Midlothian – SK Sturm Graz 0–2 – –
24 Tem 2026 Seekirchen – SK Sturm Graz 0–3 – –
21 Tem 2026 SK Sturm Graz – Heart of Midlothian 4–0 45' 8.0
26 Haz 2026 SK Sturm Graz – NŠ Mura 5–0 – –
5 Haz 2026 Georgia – Bahrain 2–0 – –
2 Haz 2026 Georgia – Romania 1–1 – –
17 May 2026 SK Sturm Graz – SK Rapid Wien 2–0 90' 7.6
10 May 2026 TSV Hartberg – SK Sturm Graz 2–4 85' 7.6
3 May 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 1–1 17' 7.0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 760k €
  1. Dinamo Tbilisi Yeni kulüp: Sturm
    Transfer 760k €
  2. Dinamo-2 Yeni kulüp: Dinamo Tbilisi
    Transfer
  3. Metalurgi R. Yeni kulüp: Dinamo-2
    Kiralık dönüşü
  4. Dinamo-2 Yeni kulüp: Metalurgi R.
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan7,03
Son maç puanı6,32 Eki 2026
Kaçırılan maç63 sakatlık kaydı
6 7 8 9 10 7,03 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,0 6,8 6,3 6,3 7,4 8,0 7,6 7,6 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UEFA Nations League Georgia 3 (2) 136 0 0 6,70
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 2 (0) 53 0 0 6,30
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 1 (0) 13 1 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 57 Kilit pas 40 Başarılı pas 68 Pas isabeti 34 İlerletici top taşıma 44 Başarılı çalım 49 Top kapma + pas arası 79 Reyting 94

7 maç · 552 dk

Otar Kiteishvili: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,11
57
Kilit pas / 90 dk 0,82
40
Başarılı pas / 90 dk 38,0
68
Pas isabeti %80,3
34
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,33
44
Başarılı çalım / 90 dk 0,65
49
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,59
79
Reyting 7,23
94

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?